TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Firewall blokowanie programów

Firewall blokowanie programów
« dnia: 08 Grudzień 2009, 13:24:52 »
mam takie pytanie. Jak w tym systemie zablokować program aby nie łączył się z internetem?

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Firewall blokowanie programów
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudzień 2009, 16:42:30 »
panel sterowania, system i zabezpieczenia, zapora systemu windows, i w tym okienku już wszystko na wyczucie. Nie powiem już dokładnie gdyż usługe tą mam wyłączoną, i korzystam z kaspersky IS 2k10

Odp: Firewall blokowanie programów
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Grudzień 2009, 21:17:10 »
Są tam opcje, ale jest bardzo dziwny problem. Posiadam taki program jak expressiv dobre do przepisywania jakiejś treści XD No ale łączy się cały czas z internetem i masę komunikatów  jest, to bardzo denerwujące i dlatego chcę aby nie miał połączenia, a by przestał ciągle te same reklamy wyświetlać, czy mówić, bo po restarcie ustawienia jakie tam wprowadzam się resetują, a nie chce mi się cały czas to powtarzać.

Offline rynio

  • ***
  • 176
Odp: Firewall blokowanie programów
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Grudzień 2009, 00:11:39 »
zainstaluj jakikolwiek program do monitorowania aktywnych połączeń np. netlimitter i wypatrz w nim te adresy reklamowe i zablokuj w firewallu.

Drugi sposób, jeżeli ten program używa innego pliku exe do wysyłania reklam to zablokuj go przez: start/uruchom/gpedit.msc/konfiguracja użytkownika/szablony administracyjne/system/nie uruchamiaj określonych aplikacji systemu windows/ *(i tam wpisujesz nazwę pliku który wysyla reklamy i włączasz .