TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Call Of Duty - Modern Warfare problem z uruchomieniem

Call Of Duty - Modern Warfare problem z uruchomieniem
« dnia: 04 Grudzień 2009, 17:42:15 »
Witam wszystkich.
Mam taki problem z uruchomieniem tej gry w trybie single player. Zaraz po tym jak chce odpalić gre pokazuje się okienke z wyborem Run In Safe Mode i niezależnie czy dam Tak czy Nie wyskakuje dalej okienko: "Call of Duty 4: iw3sp.exe - Zły obraz Program D:\Gry\CoD4\miles\mssmp3.asi nie jest przeznaczony do uruchomienia w systemie Windows albo zawiera błąd. Zainstaluj program ponownie, używając oryginalnego nośnika instalacyjnego, albo skontaktuj się z administratorem systemu lub z dostawcą oprogramowania w celu uzyskania pomocy." przy czym ten komunikat wyskakuje kilkakrotnie tylko że różnią się nazwy plików: mssvoice.asi; milesEq.flt; mssds3.flt; mssdsp.flt; msseax.flt; a na koniec gra się nie uruchamia i wywala jeszcze taką treśćkonsoli:

----- Initializing Renderer ----
----- Client Initialization Complete -----
Attempting 44 kHz 16 bit [Windows default] sound
ERROR: unable to load eq filter.
----- R_Init -----
Getting Direct3D 9 interface...
Pixel shader version is 3.0
Vertex shader version is 3.0
Shader model 2.0 code path is available.
Shader model 3.0 code path is available.
Using Shader model 3.0 code path because it is the best available path on this hardware.
Attempting 1024 x 768 fullscreen with 32 bpp at 60 hz
Game window successfully created.
Using 4x anti-aliasing
Creating Direct3D device...
Com_TouchMemory: 0 msec. Using sum: 0
Loading fastfile code_post_gfx
Loading fastfile ui
Loading fastfile common
Initializing render targets...
Requested frame buffer to be 24-bit color with 8-bit alpha
DirectX returned a frame buffer that is 24-bit color with 8-bit alpha
Initializing static model cache...
Initializing dynamic buffers...
Initializing particle cloud buffer...
Creating Direct3D queries...
Setting initial state...


Fastfile for zone 'code_post_gfx' is corrupt or unreadable.

Dodam tylko, że gra mi kiedyś działała bodajże na Viście. Zainstalowałem wszystkie patche, uruchamiam w trybie zgodności i dalej to samo, z tego co szukałem na necie dużo ludzi ma problemy. Może ktoś zna rozwiązanie i pomoże.

Odp: Call Of Duty - Modern Warfare problem z uruchomieniem
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Grudzień 2009, 21:17:34 »
Grałem w tą grę na Windows 7 Ultimate x64 i nie miałem problemów.

Odp: Call Of Duty - Modern Warfare problem z uruchomieniem
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Grudzień 2009, 19:51:38 »
U mnie to samo, przeszedlem singla dwa razy na ultimate x64 (core i5/nvidia 8800gt) i bez zadnych problemów. Moze to kwestia sterowników w sprzęcie które powoduja niestabilnośc gry.. oczywiście nie wspominam juz o graniu w oryginał bo juz od dawna wiadomo ze czesto cracki sa troche zabugowane i czasami to one moga powodowac niestabilnosc
pLayer/Suspect

Odp: Call Of Duty - Modern Warfare problem z uruchomieniem
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Grudzień 2009, 21:00:16 »
Powiem że crack w tym przypadku nie jest przyczyną  ;)

Odp: Call Of Duty - Modern Warfare problem z uruchomieniem
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Luty 2010, 15:32:18 »
mssmp3.asi - zmien rozszerzenie tego pliku na .bak i powinno dzialac. Jesli ktos ma inne problemy z ta gra to chetnie pomoge, bo gram w nia na multi od premiery :D
ASUS P5-QLE, Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz, 4096MB Ram 800Mhz Patriot, Seagate Baracuda 320GB 7200rpm, Radeon HD 4870 512/256, mysz Roccat Kone, Monitor: iiyama 22' HDS

Odp: Call Of Duty - Modern Warfare problem z uruchomieniem
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Lipiec 2010, 03:07:15 »
Hmm  ja jak zainstalowałem to pisało że nie ma pliku d3dx9_34.dll ale pobrałem z neta i działa jak trza !
Pentium Dual-Core E5200 2,50Ghz
GeForce 9600GT
2GB Ram DDR2