TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jdownloader na Windows 7 Enterprise

Jdownloader na Windows 7 Enterprise
« dnia: 03 Grudzień 2009, 12:04:12 »
Nie działa mi. Tzn. niby działa, coś tam ściągnie ale generalnie kończy się to komunikatem: "Socket Timeout error" Nie jest to problem z ISP bo przez przeglądarkę ładnie ściąga. Jeśli ktoś zna sprawdzony sposób na jdownloadera byłbym wdzięczny za pomoc...

Phil

Odp: Jdownloader na Windows 7 Enterprise
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Grudzień 2009, 16:09:53 »
Używam tego programu na wersji Ultimate x64 i nie mam najmniejszych problemów przeinstaluj jave upewnij się że masz dobrze skonfigurowany program.

Odp: Jdownloader na Windows 7 Enterprise
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Grudzień 2009, 15:04:53 »
Javę przeinstalowywałem wielokrotnie. Program też. Co do konfiguracji... To raczej nie ma co spieprzyć. Błąd jest ewidentnie w samym sofcie, a nie w systemie. U mnie nie działają żadne "myki" typu uruchamianie w trybie zgodności czy jako administrator. Trybu XP nie mogę uruchomić bo to netbook z atomem.

Phil

Odp: Jdownloader na Windows 7 Enterprise
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Grudzień 2009, 21:13:58 »
W takim razie zgłoś to na oficjalnym forum programu w polskiej sekcji na pewno ktoś ci pomrze bo na tym forum raczej nikt w tej sprawie nic nie zrobi. Lub zainstaluj normalną edycję systemu np Ultimate. Możliwe jest że program nie jest dostosowany do netbooków.

Odp: Jdownloader na Windows 7 Enterprise
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Grudzień 2009, 21:58:30 »

Odp: Jdownloader na Windows 7 Enterprise
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Grudzień 2009, 10:31:59 »
Zobacz tą wersje  http://www.przeklej.pl/plik/jdownloader-0-9-579-rar-0005gp93vagh

On chyba ma tą wersję bo przecież JDownloader automatycznie się aktualizuje.

Odp: Jdownloader na Windows 7 Enterprise
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Grudzień 2009, 20:44:36 »
Miałem podobny problem na Win7 x64 tylko czysta instalacja mi pomogła

Odp: Jdownloader na Windows 7 Enterprise
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Grudzień 2009, 15:27:38 »
Możliwe jest że program nie jest dostosowany do netbooków.

I coś w tym może być  :o na Windows 7 nie działa, na Windows Vista ten sam problem. Na forum Jdownloadera opisywany jest ten sam problem. Poradzono juserom startowanie programu w trybie zgodności z XP (nic nie daje) i oznaczono problem jako rozwiązany.

Podsumowując. Zainstalowałem Free Download Manager  ;D działa równie skutecznie (choć nie tak wygodnie) jak Jdownloader, a i przy okazji nie muli systemu :)

Phil

Odp: Jdownloader na Windows 7 Enterprise
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Grudzień 2009, 21:14:18 »
JDownloader może muli system ale wg mnie nie ma programu który by potrafił go zastąpić w 100%  ;)