TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zniknął pasek Szybkiego uruchamiania

Zniknął pasek Szybkiego uruchamiania
« dnia: 18 Listopad 2009, 23:59:39 »
Tak jak w temacie zniknął mi cały pasek szybkiego uruchamiania, ktoś wie jak go można odzyskać??

Odp: Zniknął pasek Szybkiego uruchamiania
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Grudzień 2009, 08:22:06 »
Miałem ten sam problem.
Zastosowałem poradę użytkownika o nicku NEOKaliPL
http://forum.pclab.pl/t537217.html
Czyli stworzyłem nowy pasek narzędzi i wkleiłem tam skróty które miały się znajdować w pasku szybkiego uruchamiania i od tej pory mi nie znika a wygląda i funkcjonuje tak samo.

Odp: Zniknął pasek Szybkiego uruchamiania
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Grudzień 2009, 01:10:02 »
Jak wpisuje ta komende to nie pojawia mi sie nowy pasek.. kiedys na tym forum wpisywalem cos podobnego i po prawej stronie paska pojawilo mi sie takie cos gdzie moglem przyciagac ikony i wygladalo to jak w windowsie xp, zaznaczam ze nie instalowalem zadnych programow tylko wpisalem gdzies jakas komende.. moze mi ktos powiedziec jak to po kolei zrobic?