TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

restart win7

restart win7
« dnia: 16 Listopad 2009, 21:32:48 »
Witam. Mam problem, restartuje mi się komputer, rzadko to się zdarza, ale dzisiaj było raz i wczoraj też to się zdarzyło. Z podglądu zdarzeń wyczytalem takie coś :
Zdarzenie 41 Kernel-Power
System został uruchomiony ponownie bez uprzedniego czystego zamknięcia. Przyczyną tego błędu może być fakt, że system przestał odpowiadać, uległ awarii lub nastąpiła nieoczekiwana utrata zasilania.

Na xpeku x64 nie było takiego czegoś ani razu, Kiedyś miałem win7 i też tak było, wróciłem na xpeka, myślałem że moze jak ściagne po premierze+najnowsze łatki to naprawi problem, ale jednak nie. Mam kompa stacjnoranego, win7 x64. O co może chodzić z tym zasilaniem?

Odp: restart win7
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Listopad 2009, 21:47:38 »
Jest to spowodowane faktem iz jakis sterownik "nie dogaduje sie z 7-ką" w jaki sposob laczysz sie z internetem?

Odp: restart win7
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Listopad 2009, 21:54:48 »
nie używam neostrady itp., zwykła sieciówka realteka wbudowana w płyte główną, tylko ze wlasnie teraz w windows update zobaczyłem że sterowniki są do niej do ściągnięcia, ale internet i bez tych sterów działa.

Zainstalowałem tego update do sterów ale o dziwo ważyło to tylko 388KB
« Ostatnia zmiana: 16 Listopad 2009, 21:57:34 wysłana przez pazikk »