TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Poczta usługi Windows Live w Windows 7 HP

Poczta usługi Windows Live w Windows 7 HP
« dnia: 16 Listopad 2009, 17:31:55 »
Witam-nie można uruchomić usługi poczty Windows Live.Przy otwieraniu ukazuje się komunikat:Nie można uruchomić programu Poczta usługi Windows Live.Aplikacja nie była w stanie otworzyć magazynu wiadomości programu poczta usługi Windows Live. W komputerze zabrakło pamięci lub dysk jest pełny (0x80070002)".Dysk posiada 59,5GB wolnych z 97,6GB. Pamięc max:4096MBytes. Pamięc wirtualna 4094MB.Pamięc wirtualna odhaczona na automatyczne zarządzaniem pliku.Zalecane 6141 MB-przydzielone 4094MB.Po uruchomieniu narzędzi diagnostycznych pamięci-wynik testu-nie wykryto problemów.Zabezpieczenie NOD32 i Spybot Seard.Program poczta Windows Live odinstalowałem i zainstalowałem ponownie.Problem wystepuje nadal.Proszę o poradę.Pozdrawiam-Tadeusz.

Odp: Poczta usługi Windows Live w Windows 7 HP
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Listopad 2009, 16:49:59 »
Witam-problem usługi poczty Windows Live rozwiazałem.Wyczysciłem wszystkie wpisy w katalogach odnośnie poczty. Wykonałem ponowne przywracanie systemu.Zainstalowałem oprogramowanie usługi Poczty i po konfiguracji konta wszystko działa.Pozdrawiam-Tadeusz.