TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

wmpnetwk.exe - Jak wyłączyć to cholerstwo na zawsze?

wmpnetwk.exe - Jak wyłączyć to cholerstwo na zawsze?
« dnia: 14 Listopad 2009, 12:08:20 »
Witam!
Jestem nowym użytkownikiem Windows 7 i przy okazji tego forum. Ten proces, związany chyba z media playerem, zajmuje mi całą pamięć RAM (2gb). Gdy go wyłączam (ledwo mi się to udaje) to komputer zachowuje się jak nowo narodzony. Ale niestety po pewnym czasie namolnie włącza się na nowo.

Odp: wmpnetwk.exe - Jak wyłączyć to cholerstwo na zawsze?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Listopad 2009, 12:44:55 »
Ale ten proces nie musisz wylaczac.Cos u ciebie jest nie tak bo u mnie proces zjada jedynie 3.4 mb RAM a mozesz to wylaczyc zaznaczajac w zaawansowanych ustawieniach udostepniania wylaczenie przesylania strumieniowego mediow dla WMP

Odp: wmpnetwk.exe - Jak wyłączyć to cholerstwo na zawsze?
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Listopad 2009, 13:10:56 »
Mógłbyś mi dokładnie powiedzieć co mam zrobić? nie orientuje się jeszcze tak dobrze bo winda mam dopiero trzeci dzień

Odp: wmpnetwk.exe - Jak wyłączyć to cholerstwo na zawsze?
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Listopad 2009, 15:39:58 »
Start------->panel sterowania------>Wyświetl stan sieci i zadania------>karta zmień zaawansoswane ustawienia udostepniania---------->przesylanie strumieniowe wideo----------wybierz opcje przesylania strumieniowego multimediow------->zablokuj wszystko---->niedozwolone ;)

Odp: wmpnetwk.exe - Jak wyłączyć to cholerstwo na zawsze?
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Listopad 2009, 20:52:32 »
Start------->panel sterowania------>Wyświetl stan sieci i zadania------>karta zmień zaawansoswane ustawienia udostepniania---------->przesylanie strumieniowe wideo----------wybierz opcje przesylania strumieniowego multimediow------->zablokuj wszystko---->niedozwolone ;)

Lub po prostu wyłączyć usługę Udostępniania w sieci programu Windows Media Player  ;)

Odp: wmpnetwk.exe - Jak wyłączyć to cholerstwo na zawsze?
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Listopad 2009, 21:54:14 »
Dzięki. Do tej pory jest wszystko ok. Z siódemki jestem teraz jak najbardziej zadowolony.