TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Diablo II

Diablo II
« dnia: 08 Listopad 2009, 01:52:05 »
Witam, to ja napiszę może o grze klasyk a mianowicie Diablo II,

otóż gra nie uruchomi się po zainstalowaniu w Windows 7

Trzeba uruchomić ją w trybie zgodności Win XP with SP3, oraz odznaczyć Efekty wizualne, kompozycje pulpitu oraz uruchomić jako Administrator.

Mi po takim postawieniu sprawy gra się uruchomiła ale mam problemz kolorami, tzn gra wygląda jakby działała w kolorach 16bit albo w 256... tzn wyskakuja jakieś kropki żółte i zielone, poprostu nie ma pełnych barw gra.

Czy ktoś się spotkał z takim problemem lub może wie jak temu zaradzić?

Offline Gicu

  • *
  • 17
  • Sanepid ;]
Odp: Diablo II
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Grudzień 2009, 19:36:24 »
Uruchom test grafiki d2 ponownie spróbuj najpierw w 2d i na nowo w 3d. Mi pomogło.
Windows 7: Ultimate on Laptop TOSHIBA
Windows 7: Home Premium on Desktop PC

Odp: Diablo II
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Luty 2010, 15:24:41 »
D:\Gry\CoD4\miles\mssmp3.asi  ----- mssmp3.asi (zmien rozszezenie pliku na bak). To stary motyw ktory pojawia sie od premiery gry, ja na starym kompie mialem ten problem. Powinno dzialac a jesli nie to polecam sciagnac http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/biblioteki/DirectX.html jest to wersja dx z lutego. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2010, 15:56:39 wysłana przez Mirahz »
ASUS P5-QLE, Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz, 4096MB Ram 800Mhz Patriot, Seagate Baracuda 320GB 7200rpm, Radeon HD 4870 512/256, mysz Roccat Kone, Monitor: iiyama 22' HDS