TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

RMVB - AVI converter

RMVB - AVI converter
« dnia: 05 Listopad 2009, 16:28:59 »
Jak w temacie. Szukam convertera który przerobiłby mi pliki rmvb na avi. Niestety próbowałem już wielu i nic nie chce działać ani "Total video converter" ani inne tego typu cuda. Może ktoś zna jakiś kompatybilny z windą se7en?

Odp: RMVB - AVI converter
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Listopad 2009, 21:30:20 »
WinAVI Video Converter

Odp: RMVB - AVI converter
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Listopad 2009, 12:52:35 »
Znam to, ale tym programem nie skonwertujesz RMVB do AVI. Szukam programu który przerobi mi pliki właśnie tą drogą czyli RMVB do AVI

Odp: RMVB - AVI converter
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Listopad 2009, 18:50:52 »
I tu cię  muszę zmartwić bo ten program WinAVI Video Converter właśnie przerabia z RMVB do AVI
Jak byś uważnie przeczytał obsługę tego programu to byś wiedział


AVI-DVD
AVI-VCD
AVI-RMVB
AVI-WMV

DVD-AVI
DVD-VCD
DVD-RMvB
DVD-WMV

WMV-AVI
WMV-VCD
WMV-RMVB
WMV-DVD

RMVB-AVI
RMVB-VCD
RMVB-DVD
RMVB-WMV

Odp: RMVB - AVI converter
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Listopad 2009, 15:19:55 »
no fakt... czytałem na innych forach po prostu i wszyscy pisali, że on nie przerabia RMVB do AVI tylko, że jedyna możliwością manewru w tych formatach to AVI na RMVB. Temat do zamknięcia

firefighter1

Odp: RMVB - AVI converter
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Listopad 2009, 11:50:43 »
a poczemu chcesz przerobić rmvb? jeśli można zapytać o podłoże problemu?

Odp: RMVB - AVI converter
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Listopad 2009, 16:33:58 »
Pewnie chodzi o to że rmvb w odtwarzaczach DVD nie działa :)

Odp: RMVB - AVI converter
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Listopad 2009, 18:56:37 »
Z okazji nadchodzącego amerykańskiego "Święta dziękczynienia" istnieje możliwość zdobycia za darmo programu Fast Video Converter PRO v1.0.
Zainteresowani powinni wypełnić krótki formularz rejestracyjny na stronie promocyjnej w serwisie producenta aplikacji. W pierwszym polu formularza wpisujemy imiona osób, którym chcemy za coś podziękować (tak, to nie pomyłka :)), w drugim natomiast wprowadzamy kod przepisany z widniejącego obok niego obrazka. Po kliknięciu w przycisk "Get Free License!" zostaniemy natychmiast przekierowani na stronę z numerem seryjnym niezbędnym do aktywacji pełnej wersji oraz linkiem do pobrania instalatora.
http://www.dvdfast.net/gift/thanksgiving.php
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad 2009, 19:35:54 wysłana przez Rafal05 »