TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Słuchawka Bluetooth - brak sterowników.

Słuchawka Bluetooth - brak sterowników.
« dnia: 03 Listopad 2009, 21:44:13 »
Witam!

Jestem świeżo upieczonym userem 7 (64bit) :) Wszystko przebiegło sprawnie i bez większych problemów, ALE...

Kupiłem kiedyś Bluetooth na USB firmy HAMA (tak z pół roku temu, nie jest to stary sprzęt). Miałem do niego program BlueSoleil, i bez problemu łączył się ze słuchawką BT Jabra 2040. Teraz Bluetooth został bez problemu wykryty i zainstalowany tak, że da się z niego korzystać z poziomu samego Windowsa. Lecz gdy próbuje połączyć się ze słuchawką woła o sterowniki, których nie znajduje.

Jest mi dość potrzebny ten komplet, co mogę zrobić aby to ruszyło? Na stronie Jabry nie ma sterowników do tej (i żadnej innej) słuchawki. Da się je jakoś zastąpić?
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad 2009, 21:45:50 wysłana przez Gasnik »

Odp: Słuchawka Bluetooth - brak sterowników.
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopad 2009, 21:53:36 »
Zainstaluj lepiej Widcomm sa lepsze i oferuja wiecej funkcji-choc oba dobrze dzialaja na siodemce.A tak na marginesie to o jaki sterownik wola system?

Odp: Słuchawka Bluetooth - brak sterowników.
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Listopad 2009, 21:58:12 »
Jak ją paruje, to szuka sterownika słuchawki, i nie wie co to jest. Nie mam BlueSoleil zainstalowanego, zarządzam przez Windows. Jak postawie Widdcomm'a, to utracę synchro z PDA przez Bluetooth (bynajmniej kiedyś to nie chciało działać jak testowałem).

Odp: Słuchawka Bluetooth - brak sterowników.
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Listopad 2009, 22:04:33 »
Bez Widcomma albo Blue soleil nie obedzie sie bo sam system ma za slabe wsparcie pod bluetooth-nie znajdziesz sterownika.Ja na lapku korzystam z Widcomma i dzialaja swietnie-wszystkie funkcje bluetooth pozostana a dojda nowe jesli masz markowy bluetooth nie no name ;)i spokojnie zarzadzasz zpod windowsa sciagnij Broadcomm 6.0.1.6300