TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

zawieszenia systemu

Offline rynio

  • ***
  • 176
zawieszenia systemu
« dnia: 03 Listopad 2009, 21:04:38 »
Ostatnio co jakiś czas zawieszał mi się cały system np. jak w coś grałem, obojętnie czy stara czy nowa gra, po prostu wszystko sięzawiesiło i nie mogłem w ogóle wyjść, jedynym wyjściem był tylko reset. Ostatnio grałem w starcrafta i to samo się stało z tym że komputer się sam zrestartował i wyskoczył mi taki bluescreen:
Cytuj
Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu:   BlueScreen
  Wersja systemu operacyjnego:   6.1.7600.2.0.0.256.1
  Identyfikator ustawień regionalnych:   1045

Dodatkowe informacje o problemie:
  BCCode:   100000d1
  BCP1:   584C2ECA
  BCP2:   00000002
  BCP3:   00000000
  BCP4:   8BF1077D
  OS Version:   6_1_7600
  Service Pack:   0_0
  Product:   256_1

Pliki pomagające opisać problem:
  C:\Windows\Minidump\110309-17406-01.dmp
  C:\Users\heniu\AppData\Local\Temp\WER-22296-0.sysdata.xml

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

wrzuciłem 2 pliki, które 'pomogą opisać problem' http://www.mediafire.com/?nnklilyygzl, proszę o pomoc.
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad 2009, 21:09:47 wysłana przez rynio »

Offline rynio

  • ***
  • 176
Odp: zawieszenia systemu
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Listopad 2009, 21:02:39 »
kurwa jest tu jeszcze ktoś na tym forum wsparcia dla windows 7 bo to już z 5-te moje pytanie, na które nikt nie raczy odpowiedzieć, powiedzcie prosto z mostu, że to nie jest już forum wsparcia windows 7 , bo na chuj tu pisze, tylko tracę czas spodziewając się odpowiedzi.

Offline Zibo

Odp: zawieszenia systemu
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Listopad 2009, 21:21:48 »
Natury mniej, kultury więcej!!

Co masz podłączone pod USB, ponieważ prawdopodobnie któreś urządzenie podłączone pod USB powoduje błąd 100000d1.
Odłącz sprawdź, jak znajdziesz które to zmień sterownik lub odłącz całkiem jeśli niepotrzebne.
GG: 12197630
Windows 7 RTM
Procesor: Intel Pentium Dual-Core E5300 2.6 GHz
Płyta główna: Gigabyte GA-G31M-ES2L 1.0
Grafika: Gainward 9600GT 512MB 256bit PCI-E DDR3
Pamięć: 2x  2GB DDR2-800 Kingston = 4GB
Dysk: WD Caviar 1TB (1000GB) SATA-II (WDC WD10EADS)

Offline izaw

  • ***
  • 121
Odp: zawieszenia systemu
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Listopad 2009, 22:06:42 »
Wsparcie to mas u M$. Tutaj jest tylko dobrowolna wymiana opinii i nikt nie musi ci odpowiadać. A chamstwem nic nie zdziałasz.

BTW. Idź do szkoły nauczyć się pisać po polsku. Wymagania masz a wiedzy i umiejętności malutko, oj malutko.
"Nie ma programów bezpiecznie działających, są co najwyżej niedostatecznie przetestowane"
Prawo Murph'ego

Odp: zawieszenia systemu
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Listopad 2009, 23:02:33 »
Iza, z kulturą kolega faktycznie na bakier, od pomocy technicznej faktycznie jest M$, ale akurat ortografii bym się nie czepiał, bo kolega pisał i przeklinał zgodnie z zasadami j. polskiego, więc tutaj pudło.
Acer Aspire 8935G

Offline izaw

  • ***
  • 121
Odp: zawieszenia systemu
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Listopad 2009, 01:12:46 »
Nie do końca po polsku.

Zdania zaczyna się dużą literą.
Przed przecinkiem nie stawia się odstępu.
Zdanie wielokrotnie złożone, ale bez logicznego związku.
Przed "że" stawia się przecinek.

Wystarczy?

BTW. Nie pisałem o ortografii, ale o języku polskim.
I nie Iza, a izaw.
"Nie ma programów bezpiecznie działających, są co najwyżej niedostatecznie przetestowane"
Prawo Murph'ego

Odp: zawieszenia systemu
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Listopad 2009, 10:53:59 »
Oj zdecydowanie wystarczy, takiej upierdliwości dawno nie spotkałem. Wiesz, ja też staram się dbać o formę, ale lekko przesadzasz. Fora rządzą się własnymi prawami: to mowa potoczna, a nie dyktando żeby mierzyć odległości od przecinków oraz ilość tych ostatnich. Mniej napinki, więcej dystansu życzę panie izaw.
Natomiast panu ryniowi nie jestem w stanie pomóc, ale poradzić mogę aby się udał do pomocy technicznej M$ i bez słów na k... i ch... opisał swój problem.
Acer Aspire 8935G

Odp: zawieszenia systemu
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Listopad 2009, 11:21:18 »
kurwa jest tu jeszcze ktoś na tym forum wsparcia dla windows 7 bo to już z 5-te moje pytanie, na które nikt nie raczy odpowiedzieć, powiedzcie prosto z mostu, że to nie jest już forum wsparcia windows 7 , bo na chuj tu pisze, tylko tracę czas spodziewając się odpowiedzi.

Moja rada  ;D:
1. Zmień sprzęt na lepszy
2. Kup legalna wersję 7
3. A przede wszystkim nabierz ogłady bo tego ci najbardziej brakuje kolego  :o tu nikt nie musi tylko może ci pomóc a przy takim zachowaniu wszyscy cię oleją i tyle w temacie  :P
TOSHIBA P305D-S8828, AMD Turion X2 RM-70 2.0 GHz, 4GB Samsung PC2-6400 800mhz, ATI Radeon HD3100, Chipset AMD M780V

Offline rynio

  • ***
  • 176
Odp: zawieszenia systemu
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Grudzień 2009, 18:22:38 »
Każdy czasem ma zły dzień, ta sytuacja była bardzo irytująca, między innymi dlatego, że nie mogłem sprawdzić źródła problemu. Jeszcze raz sorry za te wulgaryzmy.
Na windowsie xp jak wyskakiwał błąd stop to szukałem na google i znajdywałem źródło problemu a tu nie wiadomo.

DO USB ale częściej na e-sata  miałem podłączony dysk w zewn. obudowie seagate 500gb i więcej nic ..., teraz już w sumie nie zauważam tego problemu i nadal nie wiem co mogło być przyczyną.

Chciałbym się jeszcze zapytać, czy da się jakoś przywrócić/naprawić zagubione bibliotek w windowsie 7, bo pliki tu chyba się tak samo gubią jak w windowsie xp, np. po twardych resetach komputera.

I jakim sposobem się odczytuje te logi.


Cytuj
Moja rada  Duży uśmiech:
1. Zmień sprzęt na lepszy
2. Kup legalna wersję 7

tak każdy tak mówi na każdym forum jeśli nie zna odpowiedzi na pytanie, byle coś machnąć w poście..