TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z wszystkimi aplikacjami pełnoekranowymi.

Problem z wszystkimi aplikacjami pełnoekranowymi.
« dnia: 01 Listopad 2009, 00:45:42 »
Witam, otóż mam taki problem. Gdy włączę jakąś grę, to uruchamia się ona w takim małym oknie, dookoła jest czarne tło. Dzieje, się tak tylko jeżeli uruchomię ją w mniejszej rozdzielczości niż rozdzielczość pulpitu. Wie może ktoś jak to rozwiązać? Strasznie mnie to denerwuje bo nie mam jakiegoś dobrego komputera i nie mogę sobie pozwolić na jakieś wysokie rozdzielczości w nowych grach.
Posiadam Windows 7 x64 RTM.

Odp: Problem z wszystkimi aplikacjami pełnoekranowymi.
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopad 2009, 13:00:50 »
Podbijam temat... Mam ten sam problem, czy ktoś mógłby pomóc ?

Odp: Problem z wszystkimi aplikacjami pełnoekranowymi.
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Listopad 2009, 13:11:17 »
zapewne posiadacie panoramiczne monitory i stad ten "problem".
Podajcie uzywana karte graficzna oraz monitor jak i rozdzielczosc na ktorej pracujecie..

firefighter1

Odp: Problem z wszystkimi aplikacjami pełnoekranowymi.
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Listopad 2009, 11:42:51 »
ja mam 21,5" GETEWAY i 1680x1050 i nie miałem nigdy ramek czy okienek.

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Problem z wszystkimi aplikacjami pełnoekranowymi.
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Listopad 2009, 20:58:37 »
ja mam 21,5" GETEWAY i 1680x1050 i nie miałem nigdy ramek czy okienek.
Bo to zależne z jakiej aplikacji korzystasz i czy jest przystosowana/zoptymalizowana pod takie rozdzielczości. Przy wielu grach, głównie starszych po bokach są szerokie pasy, ale osobiście wolę to niż ta sama gra ma być nieproporcjonalnie rozciągnięta powodując deformację i śmieszne spłaszczenie.

firefighter1

Odp: Problem z wszystkimi aplikacjami pełnoekranowymi.
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Listopad 2009, 12:36:57 »
no to już mam okienko.
Dostałem wczoraj od Cenegi nowego STALKERA, jest super bo win7 jest przez niego rozpoznawany ale...startuje w okienku, sam z automatu ustawił wszystko na maxa.
Muszę uruchomić task menager (menadzer zadań) i wychodzę z menadzera, klikam w pasek lub w to otware okienko i już otwiera mi na full screen. dziwne, po wyjściu i uruchomieni gry na nowo ponownie te same manewry trzeba robić.

mam starsze wersje STALKERA i one się uruchomiają normalnie tak jak inne gry.

Już anuluję: po restarcie jest OK, startuje również na pełnym.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2009, 20:37:49 wysłana przez firefighter1 »