TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wake on lan problem

Wake on lan problem
« dnia: 30 Październik 2009, 20:21:58 »
Witam,
Do wczoraj miałem windowsa xp, jednak ciekawość spowodowała, że zainstalowałem windowsa 7.
Na xp wzbudzanie przez sieć działało. Komputer podłączony do routera asmaxa, system xp zamykany przez przycisk zamknij system i wszystko było ok. Wczoraj zainstalowałem win7 i wzbudzanie przez sieć przestało działać. Jedynym wyjściem jest hibernowanie, bądz usypianie, wtedy jest ok. Gdzie leży problem? co jest nie tak?
Oczywiście w zarządzaniu kartą jest zaznaczone wzbudzanie komputera przez sieć, tak samo w Biosie. Sterownik do karty sieciowej system dociągnął sobie sam (karta zintegrowana z płytą główną). Proszę o pomoc i wskazówki.
pozdrawiam