TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Bezczynność systemu

Offline qnex

Bezczynność systemu
« dnia: 30 Październik 2009, 19:17:56 »
Witam,
od pewnego czasu nie działa mi wyłączenie monitora po ustalonym czasie bezczynności oraz przejście statusu Gadu-Gadu na zaraz wracam.
Nie mam pojęcia dlaczego tak się zrobiło, kiedyś na pewno działało.
System to W7 RC x86.
Wie ktoś może jak to naprawić?

Odp: Bezczynność systemu
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Październik 2009, 23:20:00 »
Używasz Autoconnect ? Jak tak to wyłącz w opcjach miganiem diodami klawiatury. Nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa ???

Offline qnex

Odp: Bezczynność systemu
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Październik 2009, 00:31:12 »
Nie używam czegoś takiego.

Odp: Bezczynność systemu
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Październik 2009, 11:16:05 »
Może zmieniłeś podkładkę pod mysz lub samą myszkę. U mnie jak mysz leży bezpośrednio na blacie, to od czasu do czasu samoczynnie się wzbudza. Wtedy włącza się monitor i zmienia się status w komunikatorach. Wygląda to tak jak bym ruszył myszką. Sprawdził bym dla pewności na innej myszce albo zmienił podkładkę ???

Offline qnex

Odp: Bezczynność systemu
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Październik 2009, 13:47:19 »
Myszka również odpada.
Nawet gdy jest odłączona nie działają te rzeczy. Poza tym nie zmieniałem ostatnio podkładki i kursor nie rusza się nie ruszając fizycznie myszki.
Sprawdziłem na Viście, którą też mam zainstalowaną, lecz nie korzystam, tam wszystko działa prawidłowo.
« Ostatnia zmiana: 31 Październik 2009, 15:23:10 wysłana przez qnex »