TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Katalog na pasku zadań, skrót klawiszów

Katalog na pasku zadań, skrót klawiszów
« dnia: 23 Październik 2009, 13:16:25 »
Witajcie.

Mam dwa problemy.

1. To czy można przypiąć do paska zadań katalog? Ale tak żeby był szybki dostęp teraz jak przypnę to po kliknięciu dostaję ramkę i tam mogę wybrać katalog lub Eksplorator Win.

2. Skrót klawiszowy, mianowicie potrzebuje globalnego skróty który będzie przywoływał mi otwarte okno, używam linuksowego EKG przez putty i do przywoływania tego okna na wierzch kiedy np. mam otwartą przeglądarkę;)

Odp: Katalog na pasku zadań, skrót klawiszów
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Październik 2009, 16:34:27 »
2. Alt + Tab nie wystarczy ? ;>

Odp: Katalog na pasku zadań, skrót klawiszów
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Październik 2009, 16:57:34 »
No właśnie nie, w linuxie mam tak ładnie że klikam F12 i otwiera się;)

Odp: Katalog na pasku zadań, skrót klawiszów
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Październik 2009, 23:04:09 »

1. To czy można przypiąć do paska zadań katalog? Ale tak żeby był szybki dostęp teraz jak przypnę to po kliknięciu dostaję ramkę i tam mogę wybrać katalog lub Eksplorator Win.


Kiedyś gdzieś tu opisałem jak to zrobić ze screenami i dokładnie.
http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,3401.msg52137.html#msg52137 - poczytaj
Życie jest zbyt krótkie żeby się nie bawić.
--------------------------