TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zagraniczny klucz Win7 a polska edycja

Zagraniczny klucz Win7 a polska edycja
« dnia: 22 Październik 2009, 15:50:30 »
jesli kupie Win 7 Ultimate za granica np. tu http://www.amazon.com/Microsoft-GLC-00182-Windows-7-Ultimate/dp/B002DHGMVY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=software&qid=1256218505&sr=8-1 to czy bede mogl uzyc tego klucza instalujac system z oficjalnego polskiego obrazu Win 7 ktory zostal udostepniony na stronie microsoftu i bede nadal legalny? (oczywiscie ja sciagnalem ten obraz z torrenta bo nie mam subskrypcji zadnej u MS)

klucze od XP posiadaja ograniczenia regionalne i np. taki klucz ze stanow nie dziala z oficjalna polska wersja XP, stad powyzsze pytanie. czy klucze Win 7 tez maja takie ograniczenie?
« Ostatnia zmiana: 23 Październik 2009, 20:45:18 wysłana przez sCooBy^ »

Odp: zagraniczny klucz Win7 a polska edycja
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Październik 2009, 15:55:15 »
A po co tak kombinować? Kupujesz W7U za granicą, instalujesz i dodajesz sobie polski język. Tanio, legalnie i zgodnie z licencją :)

Offline 69218

Odp: zagraniczny klucz Win7 a polska edycja
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Październik 2009, 15:57:34 »
Nie mają.

Do xp też nie mają, wystarczy wklepać klucz tym: go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=50346&clcid=0x409
sprawdzone 2tygodnie temu, hp z xp en na xp pl.

Odp: zagraniczny klucz Win7 a polska edycja
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Październik 2009, 15:58:05 »
A po co tak kombinować? Kupujesz W7U za granicą, instalujesz i dodajesz sobie polski język. Tanio, legalnie i zgodnie z licencją :)
bo nie chce dodawac polskiego jezyka tylko od razu miec go zintegrowanego uzywajac oficjalnego ISO

zatem pytanie nadal aktualne

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: zagraniczny klucz Win7 a polska edycja
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Październik 2009, 18:28:22 »
Nic nie dodajesz, tylko potem w Windows Update masz dodatkowe języki do pobrania. Nie musisz przerabiać płyty!
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium

Odp: zagraniczny klucz Win7 a polska edycja
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Październik 2009, 20:45:06 »
Nic nie dodajesz, tylko potem w Windows Update masz dodatkowe języki do pobrania. Nie musisz przerabiać płyty!
mozemy juz porzucic to wykrecanie kota ogonem??? nie chce pobierac jezyka po instalacji! chce instalowac od razu polski system! czy to naprawde takie trudne?
skoro nie odpowiadasz na zadane pytanie to z łaski swojej nie pisz w tym watku.

Odp: zagraniczny klucz Win7 a polska edycja
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Październik 2009, 20:55:48 »
Trochę logiki...Kupujesz system za granica w wersji angielskiej dla klucza.Klucz jest kluczem a wiec skoro masz legalny klucz to bez problemu aktywujesz nim wersje polska bo to logiczne.O xp zapomnijmy i tym co napisales-dawne dzieje.Choc nie rozumiem bo to czy aktywujesz juz polski system czy najpierw zainstalujesz wersje angielska nie ma zadnego znaczenia,bo mozesz sobie sciagnac paczke polonizujaca z WU.A angielski system+spolszczenie jest dokladnie tym samym co od razu instalowana wersja polska.Wiec masz wybor

Odp: zagraniczny klucz Win7 a polska edycja
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Październik 2009, 21:03:32 »
Trochę logiki...Kupujesz system za granica w wersji angielskiej dla klucza.Klucz jest kluczem a wiec skoro masz legalny klucz to bez problemu aktywujesz nim wersje polska bo to logiczne.O xp zapomnijmy i tym co napisales-dawne dzieje.Choc nie rozumiem bo to czy aktywujesz juz polski system czy najpierw zainstalujesz wersje angielska nie ma zadnego znaczenia,bo mozesz sobie sciagnac paczke polonizujaca z WU.A angielski system+spolszczenie jest dokladnie tym samym co od razu instalowana wersja polska.Wiec masz wybor
no klucz jest kluczem ale w przeszlosci (czyt. XP) klucze mialy podzial na regiony i jesli uzyles klucza z jednego regionu w drugim to nie dzialal. logika o ktorej wspominasz sugeruje ze tu bedzie podobnie no chyba ze mozesz mi przytoczyc jakis moze oficjalny tekst od MS ktory poswiadczy ze tak nie jest... jesli nie to oczekuje odpowiedzi od kogos kto moze juz moze to przetestowal badz posiada wiedze na ten temat a nie sugeruje sie logika. logiczne rozumowanie nie zwroci ci poniesionych kosztow jesli sie pomylisz. spolszczenie moze byc dokladnie to samo, moze byc nawet 300% lepsze na WU do pobrania... nie interesuje mnie to. trzymajmy sie postawionych warunkow przy odpowiadaniu na pytania.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: zagraniczny klucz Win7 a polska edycja
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Październik 2009, 21:11:26 »
No wiec na xp to sie skonczylo, a od visty jest inaczej. Teraz nie ma zadnego podzialu na regiony. Klucz bedzie dzialal z kazda wersja.
« Ostatnia zmiana: 22 Październik 2009, 21:15:03 wysłana przez Madzia »

Odp: zagraniczny klucz Win7 a polska edycja
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Październik 2009, 21:24:57 »
No wiec na xp to sie skonczylo, a od visty jest inaczej. Teraz nie ma zadnego podzialu na regiony. Klucz bedzie dzialal z kazda wersja.
mozna bylo od razu??? widac wlasnie ze mozna bylo.

pozostaje druga kwestia. czy uzycie klucza z wersji kupionej zagranica bedzie legalne w przypadku korzystania z oficjalnego polskiego obrazu?

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: zagraniczny klucz Win7 a polska edycja
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Październik 2009, 21:30:03 »
No wiec na xp to sie skonczylo, a od visty jest inaczej. Teraz nie ma zadnego podzialu na regiony. Klucz bedzie dzialal z kazda wersja.
mozna bylo od razu??? widac wlasnie ze mozna bylo.

pozostaje druga kwestia. czy uzycie klucza z wersji kupionej zagranica bedzie legalne w przypadku korzystania z oficjalnego polskiego obrazu?
Ad.1 Jasne ze mozna bylo, tylko mnie wczesniej nie bylo na forum, wiec nie moglam odpowiedziec ;)
Ad.2 Nie mam pojecia :-\ Ale wydaje mi sie ze tak ;D

Odp: zagraniczny klucz Win7 a polska edycja
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Październik 2009, 21:48:26 »
No wiec na xp to sie skonczylo, a od visty jest inaczej. Teraz nie ma zadnego podzialu na regiony. Klucz bedzie dzialal z kazda wersja.
mozna bylo od razu??? widac wlasnie ze mozna bylo.

pozostaje druga kwestia. czy uzycie klucza z wersji kupionej zagranica bedzie legalne w przypadku korzystania z oficjalnego polskiego obrazu?
Ad.1 Jasne ze mozna bylo, tylko mnie wczesniej nie bylo na forum, wiec nie moglam odpowiedziec ;)
Ad.2 Nie mam pojecia :-\ Ale wydaje mi sie ze tak ;D

chodzilo mi raczej ogolnie czy mozna bylo krotko i na temat :P tak czy siak dzieki
z legalnoscia bywa roznie wiec wole zapytac 10 razy zeby miec pewnosc

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: zagraniczny klucz Win7 a polska edycja
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Październik 2009, 21:57:04 »
Jeśli dobrze pamiętam, to licencja nie zezwala na to. Ale miałem nie odpowiadać w tym wątku ;D
Poza tym, who cares?
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: zagraniczny klucz Win7 a polska edycja
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Październik 2009, 22:17:13 »
No wiec na xp to sie skonczylo, a od visty jest inaczej. Teraz nie ma zadnego podzialu na regiony. Klucz bedzie dzialal z kazda wersja.
mozna bylo od razu??? widac wlasnie ze mozna bylo.

pozostaje druga kwestia. czy uzycie klucza z wersji kupionej zagranica bedzie legalne w przypadku korzystania z oficjalnego polskiego obrazu?
Ad.1 Jasne ze mozna bylo, tylko mnie wczesniej nie bylo na forum, wiec nie moglam odpowiedziec ;)
Ad.2 Nie mam pojecia :-\ Ale wydaje mi sie ze tak ;D

chodzilo mi raczej ogolnie czy mozna bylo krotko i na temat :P
Napisalam krotko i na temat, wiec nie rozumiem ;D

Odp: zagraniczny klucz Win7 a polska edycja
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Październik 2009, 23:48:42 »
Ale masz problem. Jak Cię to tak trapi to zadzwoń sobie do MS tam uzyskasz 100% pewną odpowiedz a nie od ludzi na tym forum. Każdy sobie może tu napisać co chce a w MS odpowiedz będzie jednoznaczna: tak lub nie. Czemu w tym kraju ludzi szukają normalnych informacji w pośrednich źródłach. Jak sprawdzą Ci legalność i będziesz miał kłopoty to co powiesz że kolega z forum Ci tak powiedział.