TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Gdzie polska premiera?

Gdzie polska premiera?
« dnia: 19 Październik 2009, 20:47:06 »
22 jest polska premiera Windows7, czy będą jakieś miejsca w których się ona odbędzie?

Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Październik 2009, 20:54:38 »
22 jest polska premiera Windows7, czy będą jakieś miejsca w których się ona odbędzie?

Tak-sklepy z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym w całej Polsce ;)

Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Październik 2009, 21:01:22 »
A jak się przedstawia sprawa z Signature Editon? Można będzie ja w polsce zdobyć, np. czekaniem 5 godzin?:)

Aha, jest jeszcze jakaś godzina tej premiery?
« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2009, 21:05:27 wysłana przez Riddle »

Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Październik 2009, 21:42:00 »
A jak się przedstawia sprawa z Signature Editon? Można będzie ja w polsce zdobyć, np. czekaniem 5 godzin?:)

Aha, jest jeszcze jakaś godzina tej premiery?
W Polsce kupić jej i zdobyć oficjalnie nie można,chyba ze kupisz zagranica angielska wersje specjalnie dla podpisu Balmera i sobie spolszczysz.Tak godzina premiery to 00:00 z 21 na 22 pazdziernika a wiec jak jakis sklep zaoferuje klientom Windows 7 o tej godzinie i zostanie otwarty to szalenstwo sie zacznie i ludzie beda bic sie o 1 w Polsce pudelko z Windows 7 :D ;D.A co do Signature Edition to Microsoft nie uznal Polski za kraj rozrywkowy bo wedlug niego rozrywkowi sa mieszkancy tych krajow: Australia, Kanada, Francja, Niemcy, Hong Kong, Indie, Włochy, Japonia, Meksyk, Hiszpania, Wielka Brytania i USA :D

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Październik 2009, 23:18:42 »
22 jest polska premiera Windows7, czy będą jakieś miejsca w których się ona odbędzie?

Na bazarach :D

Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Październik 2009, 07:29:29 »
Cytuj
Na bazarach

Ta już była:)

Szkoda, że nie ma Signature Editon w PL. Swoją drogą, czemu Indiach i Meksyku jest...

Offline topiq

Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Październik 2009, 08:33:12 »
A w Vobisie już zaliczają opóźnienie, dzwoniłem w sprawie miejsca odbioru i miła pani konsultantka poinformowała mnie o tym. I weź tu bądź legalnym  :-\ W sumie... i tak pracuje na Win 7 od RC to ten dzień czy dwa dni mnie nie zbawi ale...

Offline Windowsik

  • **
  • 70
  • Microsoft Windows 8
Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Październik 2009, 10:26:54 »
A w Vobisie już zaliczają opóźnienie, dzwoniłem w sprawie miejsca odbioru i miła pani konsultantka poinformowała mnie o tym. I weź tu bądź legalnym  :-\ W sumie... i tak pracuje na Win 7 od RC to ten dzień czy dwa dni mnie nie zbawi ale...
No właśnie ile wyniesie dokładnie to opóźnienie w Vobisie ?
Też zamówiłem przedpremierowo Windows 7 z opcją odbioru osobistego w salonie Vobis.
System operacyjny:
Microsoft Windows 8 Release Preview
Wersja 6.2.8400 64-bitowy

Offline topiq

Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Październik 2009, 21:48:38 »
Dokładnie nie wiadomo, ponoć kopie W7 idą z... Irlandii?  :-\ (Może dorzucają płytki 32-bitowej wersji ;D i stąd to opóźnienie) Polska jak zwykle opóźniona jak we wszystkim... Dojdzie mail to odbiorę w Vobisie, w końcu to nie gra ,na którą się czeka z niecierpliwością ;)

Pepsko

Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Październik 2009, 21:50:25 »
w makro mają być dostepne siódemki od 3 w nocy 22 października :D  widziałęm tą informacje w ofercie :)
Az sie zdziwilem promocją nowego systemu

Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Październik 2009, 08:53:52 »
Około 1200 za U BOX i 700 za U OEM. Towar dostępny z zastrzeżeniem że nie może trafić do sklepów przez 22. Takie info z jednej z hurtowni.

Offline szpachla

  • ***
  • 113
  • GG.HF
Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Październik 2009, 12:20:57 »
A czy ta wersja która wyjdzie jest już dostępną (np. na uczelniach)?
Jak sie nazywa?
Intel Core2Duo E6300 1,86@3.2 GHz
Asus p5k
G.Skill 2X1GB @ 900 MHz
GeForce 8800 GT, core @ 600 MHz
Chieftec GPS-450W


Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Październik 2009, 13:59:29 »
Oto jaką odpowiedź otrzymałem na zapytanie, kiedy wysyłka zamówionego w przedsprzedaży w Vobis systemu Windows 7:

Odpowiedź z Vobis:
W związku z problemami logistycznymi firmy Microsoft nastąpiło opóźnienie w dostawie zamówionych pakietów przedsprzedażowych systemu Windows 7. Pragniemy Państwa najmocniej przeprosić za wynikłe niedogodności. Jednocześnie obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Państwa możliwie jak najszybciej. Będziemy Państwa na bieżąco informować o statusie zamówienia i spodziewanym terminie dostawy.

Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Październik 2009, 14:09:28 »
A czy ta wersja która wyjdzie jest już dostępną (np. na uczelniach)?
Jak sie nazywa?
Juz dawno jest dostepna na uczelniach technicznych ;)

Offline Camis

Odp: Gdzie polska premiera?
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Październik 2009, 16:12:55 »
kilka osob z polski dostalo dzis boxa z amazona.co.uk, wczoraj wyslali
Core 2 Duo E7200@4GHz / Gigabyte GA-EP35-DS3 / A-Data 4GB 800MHz / Galaxy 8800GT / Samsung F1 320GB

Delta DPS-400MB / Pioneer 215D@S15J / Pentagram Karakorum / Chieftec LBX-01B-B-B / Lcd Samsung 32