TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Czy da się dodać boczny pasek narzędziowy?

lukasamd

Czy da się dodać boczny pasek narzędziowy?
« dnia: 17 Październik 2009, 15:14:34 »
Witam,
chciałbym sobie na pulpicie dodać po prawej boczny pasek narzędziowy, który pokazywałby zawartość dysku.

W wypadku win98/xp/visty wystarczyło utworzyć skrót do partycji na pulpicie i przeciągnąć na bok, tutaj niestety to nie działa. Jest w ogóle taka możliwość? Jeżeli nie, to czy jest od tego jakiś "zamiennik" albo gadżet na sidebara działający w ten sposób?

Odp: Czy da się dodać boczny pasek narzędziowy?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Październik 2009, 00:38:16 »
Nazywa się pasek narzędzi i jest tu: http://www.microsoft.com/poland/windows/products/windowsvista/gadget.mspx

Jak wcześniej próbowałem to niestety po zamknięciu paska kasowały się wszystkie ustawienia, które tam mieliśmy. Nie wiem czy można je gdzieś zapisać itp.

Co skłoniło ich do pozbawienia userów takich pasków (czy z boku u góry itp). To jest jedna z kliku rzeczy, która mnie strasznie denerwuje. Nie ma to żadnego wpływu na funkcjonalność systemu. Podejrzewam, że dużo osób się przyzwyczaiło do pasków skonfigurowanych przez siebie w dowolny sposób. A jak wiemy przyzwyczajeń się nie zmienia ...


Pozdrawiam

lukasamd

Odp: Czy da się dodać boczny pasek narzędziowy?
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Październik 2009, 16:54:17 »
Gdy dodaję ten dodatek, cały sidebar przestaje mi działać i pomaga dopiero usunięcie go z katalogu w którym jest instalowany...
Inne z tamtej strony działają.