TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Autoodtwarzanie padło

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Autoodtwarzanie padło
« dnia: 10 Październik 2009, 21:20:22 »
i nie powstało.
Dziś zainstalowałem na czysto ponownie Win7 32bit z uwagi na problemy jakie stwarzał system poprzednio (spool.sv wywalał po 5 minutach i do tych 5 minut mogłem się pożegnać z działaniem WindowsLiveMail, Steam, BBC Radio Gadget, Pogoda Gadget itd.)
I wszystko jest cacy jak zawsze prócz dwóch rzeczy, jedną z nich jest właśnie brak autoodtwarzania.

Rzecz wygląda jak na screenie

 (płyta włożona w tym przypadku to jakaś z CDA, każda inna czy z muzyką, wideo czy grą wygląda tak samo i brak jest autoodtwarzania.)

Co zrobić? :)

p.s. pozdrawiam gawiedzi, dawno Was nie odwiedzałem:)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: Autoodtwarzanie padło
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Październik 2009, 21:48:18 »
Masz zaptaszkowane Uzyj autoodtwarzania dla wszystkich nosnikow i urzadzen?

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Autoodtwarzanie padło
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Październik 2009, 01:34:09 »
1. nic nie zmieniałem nigdy w kwestii autoodtarzania po instalacji systemu
2. domyślnie jest zaptaszkowane, wcześniej jeszcze poustawiałem jaka ma być czynność dla różnych rodzajów dysków
3. gdy wkładam klucz USB lub sd do czytnika autoodtwarzanie jak najbardziej śmiga...
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: Autoodtwarzanie padło
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Październik 2009, 10:26:49 »
Czy instalowałeś program VMware?

Upewnij się, że w rejestrze nie masz klucza:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\NoDriveTypeAutoRun

A jeśli go znajdziesz, to usuń.
« Ostatnia zmiana: 11 Październik 2009, 10:28:55 wysłana przez Luke »

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Autoodtwarzanie padło
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Październik 2009, 11:30:57 »
Nie, nie instalowałem.
I nie mam też takiego wpisu - ścieżka do tego klucza u mnie kończy się Policies.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX