TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Pakiet bezpieczeństwa-zestaw.

Pakiet bezpieczeństwa-zestaw.
« dnia: 30 Wrzesień 2009, 23:08:03 »
Widzicie, otóż że nie chce być piratem itp itd , postanowiłem zebrać zestaw antywirusowy.
Od dawien dawna miałem problemy z bezpieczeństwem mojego komputera ( mam zresztą zewnętrzne ip)
I postanowiłem zrobić pewien zbiór kompatybilnych firewalli i antywirusów
Oto on:
Avast+ Comodo Firewall Pro+ Spyware search@destroy+ Dr.WEB CureIt.

1 na rezydencyjną , firewall ( zewnętrzne ip) a te 2 ostatnie, to na żądanie.


Pójdzie mi to na Windows 7 build 7000 ? I czy wogóle co o tym myślicie?.


PS. Dodam też , że zastanawiam się nad Avirą. Co jest wg. was lepsze? Avira Czy Avast?
« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień 2009, 23:24:33 wysłana przez Vindaios »

Offline izaw

  • ***
  • 121
Odp: Pakiet bezpieczeństwa-zestaw.
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Październik 2009, 00:00:00 »
A dlaczego nie Comodo Internet Security?
Zastępuje 1, 2, 3. Inne jako dodatkowe skanowanie.

Jeżeli 7 pracuje normalnie to AV pójdą (zależy od komputera).
"Nie ma programów bezpiecznie działających, są co najwyżej niedostatecznie przetestowane"
Prawo Murph'ego

Odp: Pakiet bezpieczeństwa-zestaw.
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Październik 2009, 14:53:29 »
Owszem.
Mógłbym spokojnie zapłacić 120 zł za jakieś zestawy. Ale ja nie mam tylu pieniędzy, i muszę to zastąpić jakimiś zamiennikami.

Offline izaw

  • ***
  • 121
Odp: Pakiet bezpieczeństwa-zestaw.
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Październik 2009, 22:15:58 »
Ale Comodo Internet Security jest darmowy dla zastosowań domowych i firmowych.
"Nie ma programów bezpiecznie działających, są co najwyżej niedostatecznie przetestowane"
Prawo Murph'ego

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Pakiet bezpieczeństwa-zestaw.
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Październik 2009, 09:18:42 »
Ale Comodo Internet Security jest darmowy dla zastosowań domowych i firmowych.

A jeśli nie chcesz internet security, to zamień choć avasta na avirę pe. Skutecznośc jest dużo wyższa ;)

Odp: Pakiet bezpieczeństwa-zestaw.
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Październik 2009, 13:10:13 »

Odp: Pakiet bezpieczeństwa-zestaw.
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Październik 2009, 14:34:18 »
a czy są jakieś ograniczenia ?? tzn nie wszystkie funkcje są dostępne ?? czy jest to pełna wersja bo często firmy robią tak,że jak dają okres próbny to wyłączają połowę funkcji

Odp: Pakiet bezpieczeństwa-zestaw.
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Październik 2009, 15:10:27 »
Jest to pełna wersja , mam to od wczoraj i wszystkie funkcje działają extra. Jedyny mankament jest taki że pobrana wersja nie jest po Polsku , żeby było po Polsku musimy pobrać to:
http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/pakiety_zabezpieczen/Norton_Internet_Security.html
wcześniej skopiować kluczyk z angielskiej wersji , zaintalować NIS PL i wpisać klucz , to wszystko.
( Oczywiście wersję angielską musimy wcześniej odinstalować )
Najlepiej jest zaraz po instalacji angielskiej wersji założyć sobie szybkie konto na stronie Nortona wtedy po zalogowaniu mamy od razu dostęp do licencji naszego programu i stamtąd kopiujemy klucz.
« Ostatnia zmiana: 20 Styczeń 2011, 16:04:09 wysłana przez Mirahz »