TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows Server 2008 RTM PL

Windows Server 2008 RTM PL
« dnia: 09 Wrzesień 2009, 19:41:46 »
Szukam Windows Server 2008 RTM PL, czy takowy się już pojawił?

Jeśli tak to czy ktoś mógłby mi podać sumy kontrolne?

Odp: Windows Server 2008 RTM PL
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Wrzesień 2009, 20:35:52 »
Jest paczka z polskim MUI w dziale download Microsoftu.

Odp: Windows Server 2008 RTM PL
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Wrzesień 2009, 20:57:44 »
A oryginalnego w pełni polskiego obrazu jeszcze nie ma?

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows Server 2008 RTM PL
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Wrzesień 2009, 21:43:13 »
Nie ma :D

Odp: Windows Server 2008 RTM PL
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Wrzesień 2009, 22:00:49 »
Nie ma :D

Chcę uzyskać tą odpowiedź od normalnego usera.

Odp: Windows Server 2008 RTM PL
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Wrzesień 2009, 22:05:54 »
Przepraszam bardzo a czy Madzia jest nienormalna ? Jest jednym z normalniejszych userów tego forum chociaż czasami musze ciachać jej posty to jednak jest ok, a taką wypowiedzią naruszasz regulamin więc ostrzegam. Nie ma oficjalnego polskiego obrazu, a to forum żadnych nielegalnych rzeczy i piracenie nie wspiera więc nie dowiesz się niczego co znalazł być na forum warezowym.

Odp: Windows Server 2008 RTM PL
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Wrzesień 2009, 22:12:58 »
Przepraszam bardzo a czy Madzia jest nienormalna ? Jest jednym z normalniejszych userów tego forum chociaż czasami musze ciachać jej posty to jednak jest ok, a taką wypowiedzią naruszasz regulamin więc ostrzegam. Nie ma oficjalnego polskiego obrazu, a to forum żadnych nielegalnych rzeczy i piracenie nie wspiera więc nie dowiesz się niczego co znalazł być na forum warezowym.

Och, dziecko dziecko. Myślisz że wszyscy chcą tylko piracić i krakować.
Mógłbyś trochę pomyśleć i wymyślić że Server 2008 można legalnie używać przez 180 dni co daje wystarczająco dużo czasu aby zapoznać się z systemem.

 
A co do "madzi" to nie lubię facetów udających dziewczyny. To jest po prostu niesmaczne.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows Server 2008 RTM PL
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Wrzesień 2009, 22:41:15 »
Nie ma :D

Chcę uzyskać tą odpowiedź od normalnego usera.
Bana mu na 7 dni :D
Ja juz takiego miałam ;D

//Proszę pisać na temat!
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2009, 13:52:27 wysłana przez Mirahz »

Odp: Windows Server 2008 RTM PL
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Wrzesień 2009, 23:02:45 »
Przepraszam bardzo a czy Madzia jest nienormalna ? Jest jednym z normalniejszych userów tego forum chociaż czasami musze ciachać jej posty to jednak jest ok, a taką wypowiedzią naruszasz regulamin więc ostrzegam. Nie ma oficjalnego polskiego obrazu, a to forum żadnych nielegalnych rzeczy i piracenie nie wspiera więc nie dowiesz się niczego co znalazł być na forum warezowym.

Och, dziecko dziecko. Myślisz że wszyscy chcą tylko piracić i krakować.
Mógłbyś trochę pomyśleć i wymyślić że Server 2008 można legalnie używać przez 180 dni co daje wystarczająco dużo czasu aby zapoznać się z systemem.

 
A co do "madzi" to nie lubię facetów udających dziewczyny. To jest po prostu niesmaczne.

Legalnie jedynie w wersji udostępnionej przez MS , tak więc skoro nie ma to legalnie używac nie możesz. Gwoli ścisłości nawet jak bys sciągnął cos powszechnie dostępnego od MS jako trial ale z jakiegoś torrenta czy innego źródła to również było by nielegalne. Radzę zapoznac się z licencją od MS oraz z regulaminem forum. W innym przypadku zapewnie ci czas na weekend ażebyś miał szanse się zapoznać.

Odp: Windows Server 2008 RTM PL
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Wrzesień 2009, 23:13:33 »
Przepraszam bardzo a czy Madzia jest nienormalna ? Jest jednym z normalniejszych userów tego forum chociaż czasami musze ciachać jej posty to jednak jest ok, a taką wypowiedzią naruszasz regulamin więc ostrzegam. Nie ma oficjalnego polskiego obrazu, a to forum żadnych nielegalnych rzeczy i piracenie nie wspiera więc nie dowiesz się niczego co znalazł być na forum warezowym.

Och, dziecko dziecko. Myślisz że wszyscy chcą tylko piracić i krakować.
Mógłbyś trochę pomyśleć i wymyślić że Server 2008 można legalnie używać przez 180 dni co daje wystarczająco dużo czasu aby zapoznać się z systemem.

 
A co do "madzi" to nie lubię facetów udających dziewczyny. To jest po prostu niesmaczne.

Legalnie jedynie w wersji udostępnionej przez MS , tak więc skoro nie ma to legalnie używac nie możesz. Gwoli ścisłości nawet jak bys sciągnął cos powszechnie dostępnego od MS jako trial ale z jakiegoś torrenta czy innego źródła to również było by nielegalne. Radzę zapoznac się z licencją od MS oraz z regulaminem forum. W innym przypadku zapewnie ci czas na weekend ażebyś miał szanse się zapoznać.

Ale gdzie ja prosiłem o torenty? Tylko spytałem się czy jest już dostępna wersja RTM PL.

Tak na marginesie to @Madzia jest kobietą ;)

A ja jestem ŚP Michael Jackson.

Odp: Windows Server 2008 RTM PL
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Wrzesień 2009, 23:47:46 »
Kolejne dziecko neo, co chce miec koniecznie PL :D Ucz sie angielskiego dzieciaku :D
Naprawde ci sie przyda :D

A pomyślałeś może że ten PL to nie do mnie? Że może ja już używam R2 EN?

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows Server 2008 RTM PL
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Wrzesień 2009, 00:02:09 »
No tak, bo ja uzywam CHN :D

Odp: Windows Server 2008 RTM PL
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Wrzesień 2009, 00:14:21 »
No tak, bo ja uzywam CHN :D

Jeśli potrafisz rozczytać te krzaczki to twój wybór.

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Windows Server 2008 RTM PL
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Wrzesień 2009, 13:53:55 »
Nie róbcie z tematu śmietnika! Polecam.

Odp: Windows Server 2008 RTM PL
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Wrzesień 2009, 01:05:34 »
Czy po 10 dniach się coś zmieniło?