TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Udostenianie polaczen takie jak w xp. ?

Udostenianie polaczen takie jak w xp. ?
« dnia: 14 Sierpień 2009, 21:04:46 »
Witam czy da sie zrobic cos takiego w windows 7? ja jeszcze na to nie wpadlem moze wy? http://xboxonline.valhalla.pl/index.php?s=d61ae6d5fc1a618ee30108cfdd97c5a3&showtopic=25109 . dzieki za odpowiedz

Odp: Udostenianie polaczen takie jak w xp. ?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Sierpień 2009, 10:25:13 »
Jeśli chodzi Ci o to, żeby z komputera wysłać sygnał WiFi do konsoli to powinno się dać. Z tego co się orientuje trzeba utworzyć na komputerze sieć ad-hoc. Dzięki temu masz możliwość wymiany plików + połączenie internetowe też powinno być współdzielone.

Żeby taką sieć stworzyć musisz w Centrum Sieci i Udostępniania kliknąć opcje tworzenia nowego połączenia (nie wiem jak tam po polsku jest dokładnie, mam ang. siódemke). Z listy wybierasz u samego dołu ad-hoc i potem już Cie powinno za rączke prowadzić.
Na koniec chyba trzeba będzie jeszcze zaznaczyć opcje udostępniania połączenia internetowego.

Jak coś więcej chcesz wiedzieć to googluj "ad-hoc".

Mam nadzieje że dobrze zrozumiałem Twojego posta :P Chyba o to Ci chodziło, prawda?