TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zmiana rozmiaru partycji

Zmiana rozmiaru partycji
« dnia: 14 Sierpień 2009, 19:25:12 »
Moze ktos juz widzial moj poprzedni temat o znikajacym miejscu na dysku, problemu nie udalo sie rozwiazac. Chcialbym zwiekszyc partycje systemowa. Jakim programem to zrobic? Partition magic nie daje rady.

Odp: Zmiana rozmiaru partycji
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Sierpień 2009, 20:01:32 »
Powiem Ci tak, chłopie daj se z tym spokój. Niedawno musiałem dysk zerować przez zabawy tego typu.

Odp: Zmiana rozmiaru partycji
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Sierpień 2009, 21:07:36 »
Ja testowalem jakis czas temu pewien program - GParted. Zmienialem rozmiar kilkadziesiat razy na przestrzeni miesiaca (z potrzeby) - ani razu nie mialem problemow. Ale teraz nie mam wolnego nosnika aby to odpalic.

Odp: Zmiana rozmiaru partycji
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Sierpień 2009, 21:19:40 »
zainstaluj EASEUS Partition Master 3.5 Ultimate
u mnie dziala jak nalezy :)

Odp: Zmiana rozmiaru partycji
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Sierpień 2009, 01:57:52 »
Dzieki, dokladnie o to mi chodzilo. Wszystko poszlo bez problemu.

Odp: Zmiana rozmiaru partycji
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Sierpień 2009, 16:51:52 »
Mógłby ktoś dokładniej opisać jak zwiększyć rozmiar partycji systemowej w tym EASEUS Partition Master, jak na razie jedyne co udało mi się uzyskać to dodatkowe niewykorzystane miejsce na dysku, teraz chciałbym to wszystko przydzielić do partycji systemowej, ale niezbyt wiem jak :)

Odp: Zmiana rozmiaru partycji
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Sierpień 2009, 00:53:08 »
Krótko mowiac: zmniejszasz rozmiar jednej partycji, na partycji obok pojawia sie mozliwosc resize'a, dodajesz ile potrzebujesz i gotowe.

Progam jest conajmniej ciekawy, az dziwne ze na niego wczesniej nie trafilem.