TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Brak Etykiet (nazw) dysków.

Brak Etykiet (nazw) dysków.
« dnia: 14 Sierpień 2009, 16:41:42 »
Witam
Jak zrobić by W7 wyświetlał mi nazwy dysków w oknie Mój Komputer? Udaje mi się tylko zmienić nazwę dysku systemowego C. Pozostałe dyski mimo, że posiadają nazwy to nie są one wyświetlane. Próbowałem zewnętrznymi programami do partycji i one widza te nazwy lecz W7 ich nie wyświetla. Jak chcę zmienić nazwę poprzez właściwości > ogólne > nazwa to wyskakuje mi komunikat o jakiś prawach administratora do dysków. W Zarządzaniu Komputerem mam przyznane pełne prawa i w zarządzaniu Dyskami nazwy widzi. Te okienka zlikwidowałem, ale nazw dalej nie wyświetla. Jak to rozwiązać? Z góry dziękuję.

Temat rozwiązany. Rozwiązanie - przeniesienie danych z każdej partycji i zrobienie pełnego formatu wraz z etykietą dysku.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2009, 07:18:08 wysłana przez Romanek100 »