TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Acer bio protection AAA problem

Acer bio protection AAA problem
« dnia: 12 Sierpień 2009, 23:56:22 »
Witam. Zainstalowalem najnowsze sterowniki i oprogramowanie i gdy chce skonfigurować palce to wyświetla błąd : Nie można wykryć urządzenia do skanowania linii papilarnych. W menedżerze urządzeń wszystko jest ok - wykrywa czytnik i pisze, że jest włączony. Proszę o pomoc.

Odp: Acer bio protection AAA problem
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpień 2009, 18:25:19 »
HELP
Witam ponownie. Wczoraj pisałem to trochę na szybko i nie dokładnie wyjaśniłem.

Mam laptopa Acer Aspire AS7730G-644G32MN
Kod producenta to: LX.ARB0C.003

System operacyjny Windows 7 Ultimate RTM ENG  64-bit

Sterowniki instalowałem ze strony http://www.acer.pl/acer/service.do?LanguageISOCtxParam=pl&miu10einu24.current.attN2B2F2EEF=3745&sp=page15e&ctx2.c2att1=13&miu10ekcond13.attN2B2F2EEF=3745&CountryISOCtxParam=PL&ctx1.att21k=1&CRC=1894305318
Niestety Acer nie udostępnił jeszcze sterowników pod Win 7; to ściągnąłem sterowniki przeznaczone dla Windows Vista Ultimate x64

Sytuacja wygląda tak: W menedżerze urządzeń "Biometric devices" -> "AuthenTec Inc. AES1610" urządzenie działa poprawnie, wersja sterownika 8.0.10.9064   2009-03-10

Zainstalowany program Acer Bio Protection AAA 6.0.00.13

Gdy próbuję skonfigurować odciski, czyli klikam "Start" -> "Acer: -> "Acer Bio Protection" -> "System Settings"

Potem wyskakuje okienko z napisem "Najpierw dokończ ustawienia kreatora System Wizard. Czy chcesz teraz uruchomić kreatora System wizard? " potem klikam yes -> next -> next

Potem pojawiają się palce i jest napisane : "Wybierz migający palec do rejestracji"
Po kliknięciu na palec wyskakuje okienko :
"Nie można wykryć urządzenia do sprawdzania linii papilarnych!"
 
PROSZĘ O POMOC !!!    PROSZĘ O POMOC !!!    PROSZĘ O POMOC !!!    PROSZĘ O POMOC !!!    PROSZĘ O POMOC !!!

Odp: Acer bio protection AAA problem
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Sierpień 2009, 18:45:13 »
W moim Samsungu X360 też jest AuthenTec Inc. AES1610. Po zainstalowaniu Windows 7 nie instalowałem sterów do czytnika tylko w WU pojawiła się aktualizacja dla urządzenia. Pobrał mi sterowniki i program zarządzający czytnikiem Authenteca i wszystko śmiga.

Może odinstalowanie softu i urządzenia pozwoli pobrać aktualizacje z WU ?