TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 x64 7600 - Wzbudzanie systemu

Windows 7 x64 7600 - Wzbudzanie systemu
« dnia: 11 Sierpień 2009, 11:54:58 »
Po przejciu w stan wstrzymania system nie chce wstawać. Przy xp, viście robił to zawsze bezproblemowo, przy 7 x86 7200 trwało to chiwile czasu, ale ostatecznie się udawało. Teraz, po zainstalowaniu RTM system nie wraca (tzn. pojawia sie czarny ekran i tyle, nie rusza ani muzyka, ani obraz, więc nie jest to chyba wina karty graiki)

Mój komputer: Mobility Radeon 9200, Procesor Intel Core Duo 2Ghz. 3 Gb Ram, Laptop firmy Acer.

Odp: Windows 7 x64 7600 - Wzbudzanie systemu
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpień 2009, 01:37:10 »
Mi się zdarza to samo na karcie NVIDII, więc to raczej wina systemu. Mi to się robi tylko czasami.

Offline Bartos

  • ***
  • 148
Odp: Windows 7 x64 7600 - Wzbudzanie systemu
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Sierpień 2009, 09:11:50 »
Windows 7 tak ma, ja miałem z tym problem prawie zawsze, jedynie chyba na wersji RC działało normalnie a na RTM 2 razy mi się nie wzbudził, teraz jest OK.


Jeśli system się nie wzbudza wystarczy parę razy wcisnąć ctrl+alt+del aż system zaskoczy do ekranu wyboru opcji lub logowania i wtedy klikamy w zależności  albo  na naszą ikonkę użytkownika albo na menedżer zadań
Windows MX RGB......Windows 7HP x64