TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Aero się wyłączyło .

Aero się wyłączyło .
« dnia: 11 Sierpień 2009, 07:36:10 »
Witam , zainstalowałem sobie Windows 7 RTM 64bit wersja Profesional E, od razu było po polsku więc podejrzewam że ktoś tam grzebał w obrazie tej płyty .

Problem polega na tym że aero pięknie działa przez kilka uruchomień komputera , a potem pokazuje mi ,że coś tam pobiera z internetu i mam czekać i jak już system się uruchomi to aero nie działa  .
Jak w wydajności wybiorę ,żeby wszystkie efekty były włączone to dostaje komunikat " nie można zastosować stylów wizualnych " ,czy coś w tym stylu :)
Dodam że system reinstalowałem , i było dokładnie tak samo . Mój komputer to intel e5200 , 4gb ramu , radeon hd4670 .
Ktoś z forumowiczów spotkał się może z podobnym problemem ,albo wie co z tym zrobić ? Za wszelką pomoc dziękuję z góry  :).

Odp: Aero się wyłączyło .
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sierpień 2009, 08:34:10 »
Tak!
zainstaluj sobie stery + diretxy wszystkie a potem przeprowadz klasyfikacje systemu :)

Odp: Aero się wyłączyło .
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Sierpień 2009, 09:15:49 »
No właśnie sterowniki do grafiki są prosto z ati ściągnięte i zainstalowane, aero działało z nimi jakiś czas , directy chyba są też skoro Assasin's creed działa , a ponowna ocena wydajności nie pomogła . W wydajności niby wszystko jest zaznaczone , a jak odznaczę ,i zaznaczę ponownie , to pokazuje że nie może zastosować stylów wizualnych .

Odp: Aero się wyłączyło .
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Sierpień 2009, 09:24:23 »
hmmm wiesz nie spotkalem sie z takim problemem, ale patrz co znalazlem w pomocy systemu :)

Cytuj
Do wyświetlania grafiki Aero konieczne jest zastosowanie kompozycji systemu Windows. W przypadku korzystania z kompozycji Ułatwienia dostępu niektóre cechy, takie jak przezroczystość i podgląd miniatur, nie będą dostępne. Aby sprawdzić aktualnie używaną kompozycję, należy otworzyć aplet Personalizacja w Panelu sterowania.



a jak nie pomoze zapytaj wujka Google;)

Odp: Aero się wyłączyło .
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Sierpień 2009, 09:31:33 »
Wujek google wredny jakiś bo odpowiedzi nie znał , a przez  panel personalizuj najpierw próbowałem i nic się nie zmienia poza tapetą , nadal wszystko wygląda jak windows 95 , tylko trochę inaczej :P  , może to wina jakiegoś oprogramowania które instalowałem ? Instalowałem assasin's creeda , a on tam sobie już sam dx doinstalował , win rara , deamon tools'a , adobe readera i sterowniki w raz z oprogramowaniem do sb x-fi .

Odp: Aero się wyłączyło .
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Sierpień 2009, 10:11:20 »
raczej nie powinno miec to wplywu na nic ;) ale cos mi wskoczylo na mysl wylacz wszystkie nie potrzebne procesy (deamona tez;)
najnowsze biblioteki directx

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/biblioteki/DirectX.html

zrob sobie klasyfikacje (na wszelki wypadek)

i zmien kompozycje w personalizacji ;) i napisz jak wypadlo ;P

Moja kolejna rada bedzie brzmiala --> zainstaluj inny Build :P bo juz pomysly mi sie skonczyly :D
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec 2010, 18:01:01 wysłana przez Mirahz »

Odp: Aero się wyłączyło .
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Sierpień 2009, 12:04:08 »
No i chyba będzie trzeba zainstalować inny build , bo nie pomogło :) tylko z tego co się orientuję build 7600 to jest najnowszy, to mam jakiegoś starszego użyć ?  Może to głupie , ale przy instalcaji mam wybór czy chce professional ,czy ultimate , czy tam home premium , może by coś pomogło  jak bym zamiast proffesional użył np. ultimate ?
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień 2009, 12:06:15 wysłana przez lantian »

Odp: Aero się wyłączyło .
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Sierpień 2009, 12:11:08 »
Skad sciagales ten build 7600?Z jakiegos torrenta?.Rzeczywiscie moze byc jakis wadliwy.Wyglada na to ze musisz sciagnac jakis inny.Nie ma sensu przesiadac sie chyba na nizszy.

Odp: Aero się wyłączyło .
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Sierpień 2009, 12:15:16 »
Z rapidshare ściągnąłem , tylko ktoś w nim grzebał bo od razu miałem dodany polski język .