TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem ze sterownikami dla ATI Radeon

Problem ze sterownikami dla ATI Radeon
« dnia: 31 Lipiec 2009, 21:49:54 »
Witam. Chodzi o drivery do notebooka Asus M51TR z grafiką ATI Mobility Radeon HD 3470. Ściągnałem sobie najnowsze calatysty 9.7 i robiłem programem HD Modder. Niestety sterowniki "niby" się instalowały, ale po restarcie komputera nadal była ta wersja sterowników, którą miałem po zainstalowaniu 7. Próbowałem też zainstalować starsze sterowniki, które kiedyś miałem na Viście, ale wciąż to samo. A najśmieszniejsze jest to, że w menedżerze urządzeń widnieją u mnie tak jakby dwie karty graficzne, które nazywają się:
- ATI Moblility Radeon 3400 Series (Microsoft Corporation WDDM 1.1)
- ATI Radeon HD 3200 Graphics (Microsoft Corporation WDDM 1.1)
Zdaje mi się, że to właśnie są te domyślne sterowniki, które 7 sama zainsalowała sobie a nie te, które ściągnąłem. Świadczy to nawet rozdzielczość pulpitu (maksymalna jaką mogę ustawić, to 1280x800) i problemy z grami.

Bardzo proszę o pomoc.

Odp: Problem ze sterownikami dla ATI Radeon
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sierpień 2009, 12:19:08 »

Odp: Problem ze sterownikami dla ATI Radeon
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Sierpień 2009, 18:51:55 »
A niby czemu nie używać moddera? System 32bitowy a te linki to bardzo dobrze znam, bo ściągałem z nich sterowniki. Bez moddera nawet nie ma po nich śladu w systemie :]