TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #45 dnia: 18 Lipiec 2009, 22:21:42 »
rbej, jeżeli aktywujesz go crackami (nielegalne ;) ), to masz do marca. Później wyjdą prawdziwe aktywatory.
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #46 dnia: 18 Lipiec 2009, 22:21:55 »
Co z tego że jest RTM, skoro można go używać tylko do stycznia lub marca 2010 roku.
Hehe chyba nie wiesz co mowisz. RTM mozesz uzywac 30 dni a potem koniec. Mozesz ostatecznie uzyc remote lub jak taki sie pokaze to aktywator ale to juz jest nielegalne
Można jak sobie kupisz! Wszelkie kopie zassane są nielegalne!
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #47 dnia: 18 Lipiec 2009, 22:25:06 »
Aktywatory aktywatorami, cracki crackami, a legalny system i tak najlepszy... ;)
Nie wiecie może, czy wersja Ultimate wyjdzie w wersji OEM? z miłą chęcią bym kupił, a do października bym na oem nazbierał raczej

Offline miron

  • ***
  • 242
Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #48 dnia: 19 Lipiec 2009, 00:49:42 »
rbej, jeżeli aktywujesz go crackami (nielegalne ;) ), to masz do marca. Później wyjdą prawdziwe aktywatory.

Wzor ma klucze aktywacyjne do wersji finalnej Windows7 ;D
Cytuj

кстати, все ФИНАЛЬНЫЕ ключи для разных типов лицензий уже есть у работников МС на руках ну и у нас тоже, думаю может и появление кмс серверов не загорами .....


Offline Bart

Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #49 dnia: 19 Lipiec 2009, 10:36:45 »
Enterprise i ultimate na blogu obie wersje... :)

Na blogu jest też wersja Ultimate x64, którą wstawił Sebolex (20:12) to to jest ta sama co Twoja?
Trochę się nie mogę połapać, ja mam tę  wstawioną 17.07.09 (odsiebie) a tu teraz niby nowe ale te same numery o co chodzi? oświećcie mnie.
Windows Seven x64/Server R2 x64.  Core 2 Duo E8600 @ 3.33GHz@4.7GHZ.  Rampage Formula Mod Bios.  RAM 4096MB 1200MHz~1400Mhz.  HDD 1,5TB.  NVIDIA GeForce GTX 460@880/1700/2200.  Samsung SyncMaster 2232BW.  X-Fi.  NAD/Paradigm/Sennheiser HD555.  Sidewinder X6/G500

Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #50 dnia: 19 Lipiec 2009, 12:57:31 »
DZIĘKI. Swoją drogą mam pytanie czy ktoś już sobie poradził ze spolszczeniem od 7264 do 7600, ja jestem w trakcie. ;)
Przed chwilą walczyłem z przerobieniem lipa z 7264 x64 do RTM wg instrukcji http://forums.mydigitallife.info/showthread.php?t=6418&page=5 ale na etapie "Run in CMD : intlcfg.exe -all:hu-HU -image:D:\7Work\WIM ---replace "hu-HU" to your language." zrezygnowałem, bo nie rozpoznawało komendy :/ Tak więc czekam na kogoś zdolniejszego, kto dostosuje tego lipa :) Póki co jade na tym od sCooBy'ego :)
HP Pavilion dv5-1020ew  |  Epson Stylus DX4400  |  MS Windows 7 Ultimate (x86) SP1 |  Sony PS2 + Ripper 2  |  X-Box 360 Premium (Jasper) + RGH + iXtreme 3.0  |  HTC HD2 [ICS 4.0.3 by Tytung]

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #51 dnia: 19 Lipiec 2009, 13:06:39 »
Przed chwilą walczyłem z przerobieniem lipa z 7264 x64 do RTM wg instrukcji http://forums.mydigitallife.info/showthread.php?t=6418&page=5 ale na etapie "Run in CMD : intlcfg.exe -all:hu-HU -image:D:\7Work\WIM ---replace "hu-HU" to your language." zrezygnowałem, bo nie rozpoznawało komendy :/ Tak więc czekam na kogoś zdolniejszego, kto dostosuje tego lipa :) Póki co jade na tym od sCooBy'ego :)

Nie rozpoznało komendy, bo uruchamiasz ją ze złej lokalizacji.
To jest komenda WAIKa, którą ściągnąłeś w pakiecie gimagex - nie jest to komenda systemowa - a że nie masz jej w path-u, to i nie ma do niej swobodnego dostępu.
W ten sposób uruchamiasz plik, o którym system nie ma pojęcia - nie wyszuka go sobie przecież sam :P
Wejdź do katalogu, w którym znajduje się intlcfg.exe (polecenie ' cd "nazwa tego katalogu" ' przed rozpoczęciem zabawy) i wszystko gładko pójdzie ...
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #52 dnia: 19 Lipiec 2009, 13:11:23 »
Przed chwilą walczyłem z przerobieniem lipa z 7264 x64 do RTM wg instrukcji http://forums.mydigitallife.info/showthread.php?t=6418&page=5 ale na etapie "Run in CMD : intlcfg.exe -all:hu-HU -image:D:\7Work\WIM ---replace "hu-HU" to your language." zrezygnowałem, bo nie rozpoznawało komendy :/ Tak więc czekam na kogoś zdolniejszego, kto dostosuje tego lipa :) Póki co jade na tym od sCooBy'ego :)

Nie rozpoznało komendy, bo uruchamiasz ją ze złej lokalizacji.
To jest komenda WAIKa, którą ściągnąłeś w pakiecie gimagex - nie jest to komenda systemowa - a że nie masz jej w path-u, to i nie ma do niej swobodnego dostępu.
W ten sposób uruchamiasz plik, o którym system nie ma pojęcia - nie wyszuka go sobie przecież sam :P
Wejdź do katalogu, w którym znajduje się intlcfg.exe (polecenie ' cd "nazwa tego katalogu" ' przed rozpoczęciem zabawy) i wszystko gładko pójdzie ...
Aaaa... nigdy nie lubiłem zabawy komendami ;D No ale z nudów raz jeszcze się za to wezmę :)
HP Pavilion dv5-1020ew  |  Epson Stylus DX4400  |  MS Windows 7 Ultimate (x86) SP1 |  Sony PS2 + Ripper 2  |  X-Box 360 Premium (Jasper) + RGH + iXtreme 3.0  |  HTC HD2 [ICS 4.0.3 by Tytung]

Offline rbej

Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #53 dnia: 19 Lipiec 2009, 14:44:44 »
Poleciały bany!
Za następne posty nie w temacie polecą następne ale już nie na dobę!
Trzymać się tematu - koniec ciaćkania!

To jest kompilacja finalna i ma wartość rynkową! Zabraniam wszelkiej dyskusji na temat ssania tej wersji (7600.16385)
Nie uznajemy tu piractwa - za następne posty odnośnie rozpowszechniania wersji pirackiej Windows 7 polecą nagrody dożywotnie (bez ostrzeżenia) ;)


Administrator który sam używa pirackiej wersji W7 i jeszcze robi do niej pirackie spolszczenia rozdaje innym bany, za to samo co sam robi. Co za forum....

Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #54 dnia: 19 Lipiec 2009, 14:48:29 »
mógłbys napisać tutka co i jak robiłeś...
Przecież jest o tutaj http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,2393.510.html :P
HP Pavilion dv5-1020ew  |  Epson Stylus DX4400  |  MS Windows 7 Ultimate (x86) SP1 |  Sony PS2 + Ripper 2  |  X-Box 360 Premium (Jasper) + RGH + iXtreme 3.0  |  HTC HD2 [ICS 4.0.3 by Tytung]

Offline Gustaw

  • ***
  • 203
  • no pain, no game...
Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #55 dnia: 19 Lipiec 2009, 14:56:55 »
to tych co to potrafia, zrobcie tez te lipy do x86 , wiele osob liczy na to  :]

Tworze powoli ISO W7 RTM x86 ;) Jak będzie gotowe i przetestowane to znajdzie się na blogu ;)

nieczaje? ISO W& RTM  x86 mam , ale English, no chyba ze robisz juz polskie ISO??

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #56 dnia: 19 Lipiec 2009, 15:00:38 »
to tych co to potrafia, zrobcie tez te lipy do x86 , wiele osob liczy na to  :]

Tworze powoli ISO W7 RTM x86 ;) Jak będzie gotowe i przetestowane to znajdzie się na blogu ;)

nieczaje? ISO W& RTM  x86 mam , ale English, no chyba ze robisz juz polskie ISO??

Dokładnie tak ;)

Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #57 dnia: 19 Lipiec 2009, 15:02:52 »
Przed chwilą walczyłem z przerobieniem lipa z 7264 x64 do RTM wg instrukcji http://forums.mydigitallife.info/showthread.php?t=6418&page=5 ale na etapie "Run in CMD : intlcfg.exe -all:hu-HU -image:D:\7Work\WIM ---replace "hu-HU" to your language." zrezygnowałem, bo nie rozpoznawało komendy :/ Tak więc czekam na kogoś zdolniejszego, kto dostosuje tego lipa :) Póki co jade na tym od sCooBy'ego :)

Nie rozpoznało komendy, bo uruchamiasz ją ze złej lokalizacji.
To jest komenda WAIKa, którą ściągnąłeś w pakiecie gimagex - nie jest to komenda systemowa - a że nie masz jej w path-u, to i nie ma do niej swobodnego dostępu.
W ten sposób uruchamiasz plik, o którym system nie ma pojęcia - nie wyszuka go sobie przecież sam :P
Wejdź do katalogu, w którym znajduje się intlcfg.exe (polecenie ' cd "nazwa tego katalogu" ' przed rozpoczęciem zabawy) i wszystko gładko pójdzie ...
Aaaa... nigdy nie lubiłem zabawy komendami ;D No ale z nudów raz jeszcze się za to wezmę :)
Pie****e, nie robie  >:( Ciągle jakieś errory  >:( Poczekam aż ktoś bardziej cierpliwy to zrobi  ;D
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec 2009, 15:10:51 wysłana przez SeBoLeX »
HP Pavilion dv5-1020ew  |  Epson Stylus DX4400  |  MS Windows 7 Ultimate (x86) SP1 |  Sony PS2 + Ripper 2  |  X-Box 360 Premium (Jasper) + RGH + iXtreme 3.0  |  HTC HD2 [ICS 4.0.3 by Tytung]

Offline WSZtm

Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #58 dnia: 19 Lipiec 2009, 15:11:35 »
Wersja Server również na blogu do pobrania.

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: WINDOWS 7 IS SIGN-OFF GOLD RTM !!!
« Odpowiedź #59 dnia: 19 Lipiec 2009, 15:45:22 »
Mógłby ktoś otagować na dwa sposoby, wersje 32-bitowe i 64-bitowe? np. RTM 32 i RTM 64? Byłoby łatwiej się przekopać przez masę linków.


EDIT: Sam zrobiłem porządek.
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec 2009, 15:56:20 wysłana przez Tom »
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium