TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z dostępem do partycji D

Problem z dostępem do partycji D
« dnia: 18 Lipiec 2009, 00:56:03 »
Witam
Dzisiaj zainstalowalem Windowsa 7 RC release 7100, wszystko wyglada cacy procz jednej rzeczy. Na dysku mam dwie partycje, systemowa oraz druga do danych. Obydwie podstawowe. Podczas proby wejscia na partycje D, ta z danymi pokazuje sie komunikat, blad dostepu, dysk nie istnieje.
Jak patrze w moim komputerze na inne partycje to pod nimi sa takie male paski wskazujace ilosc zajetego miejsca, pod ta partycja ten pasek nie wystepuje. W zarzadzaniu dyskami widze wszystkie informacje na temat tej partycji, pojemnosc, ilosc wolnego miejsca, stan zdrowy, w zaden jednak sposob nie moge wejsc na ta partycje.
Przegladalem forum w poszukiwaniu rozwiazania ale wszystkie posty odnosily sie do problemu gdy po instalacji windows nie przydzielal zadnej literki do partycji, u mnie ja przydzielil.
Probowalem jeszcze z nadaniem uprawnien do partycji, zmiana wlasciciela ale nic nie pomaga.

Jesli ktos ma jakies sugestie to prosze o porade.
Dzieki

Offline vtold

Odp: Problem z dostępem do partycji D
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipiec 2009, 00:58:29 »
Miałem tak na XPku. Pomógł systemowy scandisk.

Odp: Problem z dostępem do partycji D
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Lipiec 2009, 10:15:31 »
Niestety chkdsk tez wywalal komunikaty o braku dostepu do partycji ale juz sobie poradzilem. Dziwna sprawa ale ruszylo dopiero po tym jak usunalem uzytkownika w zakladce zabezpieczenia i dodalem go jeszcze raz.
Do zamkniecia.