TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 w Vobisie - Home Premium BOX za 499 zł

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 w Vobisie - Home Premium BOX za 499 zł
« Odpowiedź #105 dnia: 22 Lipiec 2009, 09:11:16 »
Całe życie piachem w oczy.

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: Windows 7 w Vobisie - Home Premium BOX za 499 zł
« Odpowiedź #106 dnia: 22 Lipiec 2009, 09:15:45 »
Całe życie piachem w oczy.
Ale przecież Polska podobno nie jest krajem 2 czy 3 kategorii... Podobno... Tylko ciekawe że na nasz rynek zawsze wymyślają sobie inne (gorsze) zasady a przez to polski klient zawsze jest w d..ę  ru..any :(

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 w Vobisie - Home Premium BOX za 499 zł
« Odpowiedź #107 dnia: 22 Lipiec 2009, 09:30:45 »
Cytuj
"Pre-Order (oferta przedsprzedażowa) nie jest oficjalnym programem Microsoft, a jedynie pomysłem marketingowym Partnera na promocję produktu. W Polsce taką kampanię marketingową prowadzi Vobis i to on ustala co sprzedaje i za jaką cenę."

Microsoft Polska


Czyli robią co chcą ale Microsoft Polska nie umie potwierdzić:
Cytuj
W pudełku Windows Home Premium E znajduje się tylko jedna wersja oprogramowania 32 lub 64 bit. Jest to oficjalna informacja od firmy Microsoft Polska. Bardzo prosimy nie sugerować się informacjami zawartymi na blogu firmy Microsoft.
« Ostatnia zmiana: 22 Lipiec 2009, 09:33:45 wysłana przez michau »

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: Windows 7 w Vobisie - Home Premium BOX za 499 zł
« Odpowiedź #108 dnia: 22 Lipiec 2009, 09:36:43 »
Cytuj
"Pre-Order (oferta przedsprzedażowa) nie jest oficjalnym programem Microsoft, a jedynie pomysłem marketingowym Partnera na promocję produktu. W Polsce taką kampanię marketingową prowadzi Vobis i to on ustala co sprzedaje i za jaką cenę."

Microsoft Polska
No i wszystko jasne :) Wałek made in Vobis :)
Sprzedają tylko jedną wersję tzn. albo 32 bit albo 64 bit bo skoro MS w tym nie bierze udziału to nie dostaną oprogramowania w tej cenie, więc jakoś trzeba pokryć straty ;) Najlepiej sprzedać dwa razy jeden produkt ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 w Vobisie - Home Premium BOX za 499 zł
« Odpowiedź #109 dnia: 22 Lipiec 2009, 09:43:59 »
I okaże się, że pudełka będą otwarte.  :D ;D bo ktoś wyciągnął jedną płytkę.

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: Windows 7 w Vobisie - Home Premium BOX za 499 zł
« Odpowiedź #110 dnia: 22 Lipiec 2009, 09:54:53 »
I okaże się, że pudełka będą otwarte.  :D ;D bo ktoś wyciągnął jedną płytkę.
Zobaczymy jak rozwiążą problem kluczyków produktu i aktywacji ;D Chociaż z drugiej strony strony jeśli są partnerem MS to wiedzą jak długo od aktywacji dane dla danego klucza są przechowywane na serwerach MS.... a nie jest to wieczność i aż tak długi okres aby nie dało się z tym czegoś zrobić :)

Offline d3tr0

Odp: Windows 7 w Vobisie - Home Premium BOX za 499 zł
« Odpowiedź #111 dnia: 22 Lipiec 2009, 10:06:04 »
czyli promocja vobisu nie jest promocją, sprzedają jedną wersje i jest taniej

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: Windows 7 w Vobisie - Home Premium BOX za 499 zł
« Odpowiedź #112 dnia: 22 Lipiec 2009, 10:09:05 »
czyli promocja vobisu nie jest promocją, sprzedają jedną wersje i jest taniej
Promocja Vobis nie jest promocją lecz kampanią marketingową prowadzoną przez Vobis, więc ustalają sobie co sprzedają i za jaką cenę  ;D  ;D

Offline d3tr0

Odp: Windows 7 w Vobisie - Home Premium BOX za 499 zł
« Odpowiedź #113 dnia: 22 Lipiec 2009, 10:11:31 »
łapaj jelenia :) tak to sie chyba nazywa

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 w Vobisie - Home Premium BOX za 499 zł
« Odpowiedź #114 dnia: 22 Lipiec 2009, 10:16:25 »
No i udało się im złapać nie jednego. Ale czy jak ktoś zakupi teraz w Vobisie 32-bitowy W7 to chyba może przesiąść się na 64-bity legalnie?

Offline lysyn

  • ***
  • 173
Odp: Windows 7 w Vobisie - Home Premium BOX za 499 zł
« Odpowiedź #115 dnia: 22 Lipiec 2009, 10:21:03 »
Tak.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 w Vobisie - Home Premium BOX za 499 zł
« Odpowiedź #116 dnia: 22 Lipiec 2009, 10:25:56 »
To może i warto kupić u nich, tylko płytki nie będziemy mieli. Ktoś pisał, że MS wysyła. Ciekawe czy by wysłał w tej sytuacji? A jak sprawa z dodatkową płytka z przeglądarką?

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: Windows 7 w Vobisie - Home Premium BOX za 499 zł
« Odpowiedź #117 dnia: 22 Lipiec 2009, 10:32:05 »
No i udało się im złapać nie jednego. Ale czy jak ktoś zakupi teraz w Vobisie 32-bitowy W7 to chyba może przesiąść się na 64-bity legalnie?
To może i warto kupić u nich, tylko płytki nie będziemy mieli. Ktoś pisał, że MS wysyła. Ciekawe czy by wysłał w tej sytuacji? A jak sprawa z dodatkową płytka z przeglądarką?
Jeśli MS się od tego odcina to obawiam się też że nic nie będzie wysyłał, a przesiąść się pewnie będzie można..... za pomocą Windows Antytime Upgrade. Rozmawiałem ze znajomym od jednego z dystrybutorów, który tak się składa obsługuje Vobis. Może uda mu się dowiedzieć czegoś więcej na temat u źródła.

Offline dread

Odp: Windows 7 w Vobisie - Home Premium BOX za 499 zł
« Odpowiedź #118 dnia: 22 Lipiec 2009, 10:41:10 »
Może to element nowego podejścia Microsoft Polska - oferowanie wersji BOX taniej, za to z jednym rodzajem systemu. W sumie dla mnie to jest obojętne bo i tak wolę 64-bitowy system (mam 4GB RAM i będzie się to raczej zwiększać niż zmniejszać). Zobaczymy. Na razie wysłali mi z Vobisu maila że moja klawiatura zostanie za niedługo wysłana. Super, tylko zamawiałem myszkę ;-)

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: Windows 7 w Vobisie - Home Premium BOX za 499 zł
« Odpowiedź #119 dnia: 22 Lipiec 2009, 10:43:12 »
Może to element nowego podejścia Microsoft Polska - oferowanie wersji BOX taniej, za to z jednym rodzajem systemu. W sumie dla mnie to jest obojętne bo i tak wolę 64-bitowy system (mam 4GB RAM i będzie się to raczej zwiększać niż zmniejszać). Zobaczymy. Na razie wysłali mi z Vobisu maila że moja klawiatura zostanie za niedługo wysłana. Super, tylko zamawiałem myszkę ;-)
Zamawiałeś myszkę ale pewnie to Vobis decyduje co dostaniesz  ;D ;)