TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

G3 brak cieni

Offline B4rt

G3 brak cieni
« dnia: 03 Lipiec 2009, 10:57:51 »
Witam!
Poruszałem już ten temat na forum jednak nikt mi nie odpowiedział więc napisze od początku, a więc tak gram w gothica 3 i w dodatek na maksymalnych detalach ale cienie mi nie działają gdy ustawie cienie na duże to poprostu ich nie ma a ludzie i budynki migają raz są jasne a raz ciemne a fps spada , gdy wyłącze cienie wszystko jest ok fps wzrasta. Próbowałem reistali najnwszego directX najnowszych sterowników nic nie pomaga , i dzieje się to wszystko na win7 b.7100 RC identycznie miałem na b.7000. Ale na XP wszystko było wporządku. Pozdrawiam i prosze o pomoc!

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: G3 brak cieni
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipiec 2009, 11:47:01 »
Witam!
Poruszałem już ten temat na forum jednak nikt mi nie odpowiedział więc napisze od początku, a więc tak gram w gothica 3 i w dodatek na maksymalnych detalach ale cienie mi nie działają gdy ustawie cienie na duże to poprostu ich nie ma a ludzie i budynki migają raz są jasne a raz ciemne a fps spada , gdy wyłącze cienie wszystko jest ok fps wzrasta. Próbowałem reistali najnwszego directX najnowszych sterowników nic nie pomaga , i dzieje się to wszystko na win7 b.7100 RC identycznie miałem na b.7000. Ale na XP wszystko było wporządku. Pozdrawiam i prosze o pomoc!
Nie instalowałem g3 na sevenie. Ale sprubuj zainstalować community patcha 1.7 albo 1.6, jak to nie pomoże to poczytaj o edycji pliku ge3.ini.

Offline ARTi87

  • ****
  • 270
Odp: G3 brak cieni
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lipiec 2009, 12:27:47 »
Od długiego czasu używam seven i miałem na różnych wersjach G3 i zawsze działał normalnie tylko że mam kartę od zielonych.Więc problem moze lezy jakos w sterach

Offline B4rt

Odp: G3 brak cieni
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lipiec 2009, 18:58:54 »
Zapomniałem dodać że w CCC mam ustawione wszystko na najwyższą jakość, do g3 mam zainstalowanego community patcha 1.71 a jeżeli chodzi o edycje pliku ge3.ini to nie próbowałem. Na starej karcie (GF 7300) cienie były wyświetlane ale czasami jak chodziłem na pustyni to poprostu sie wyłaczały i trzebabyło zrobić nową grę i zacząć od nowa.

Edit: Czytałem na innym forum że g3 ma takie problemy z radkami :-\ tylko nie wiem czemu na xp wszystko jest ok.Plik ge3.ini edytowałem bez skutków
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2009, 20:34:27 wysłana przez B4rt »

Offline rynio

  • ***
  • 176
Odp: G3 brak cieni
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Lipiec 2009, 21:04:44 »
Ostateczne rozwiązanie to uruchomić grę ze zgodnością z windows xp sp3, wtedy będzie Ci wszystko chodzić elegancko.

ALternatywnie, to możesz zainstalować najnowsze sterowniki  i poszukać jakiegoś patcha do g3, bądź hotfixa dla ati.