TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Autoendtask

Autoendtask
« dnia: 02 Lipiec 2009, 17:28:35 »
Mam poważny problem i jeśli ktoś będzie wiedział coś na ten temat proszę o odpowiedz.

Razem z kolegą tworze największy światowy dodatek do najpopularniejszego symulatora ciężarówek. 18WOS:haulin. Dodatek to Mapa Polski. Tworzenie mapy odbywa się na mniej więcej takiej zasadzie. W konsoli gry wpisuje edit (nazwa pliku z mapą) i ją dalej tam edytuje itp. Było zawsze wsio dobrze do czasu... Zmieniłem ostatnio system z Windowsa XP na Windows 7. Niestety odpalając grę jest wsio ok ale odpalając edytor przez konsole w trakcie wczytywania mapy (po około minucie) wyskakuje okienko windows z tekstem "aplikacja prism3d.exe zawiesiła się i nastąpi jej zamknięcie". i kaput. Dodam tylko że Gdy odpalam grę do grania gra automatycznie w konsoli wpisuje sobie "run _nazwa mapy_" zaś gdy odpalam mapę do edycji... "edit _nazwa mapy" Po prostu edytuje mapę za pomocą gry.

Moje pytanie. Ponieważ klucz "WaitToKillServiceTimeout" w rejestrze nic nie daje (nie wiem czemu..) szukałem key'a "Autoendtask". Niestety nie znalazłem. Czy może ktoś podać mi jego lokalizacje lub znaleźć jakieś inne rozwiązanie na w/w problem??

W googlach jest wsio do XP i do Visty ale do windows 7 nie ma lokalizacji autoendtask. Mam nóż na gardle. Proszę o pomoc
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec 2009, 22:03:12 wysłana przez napiwek »

Offline Serkus

  • ****
  • 367
Odp: Autoendtask
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lipiec 2009, 22:24:01 »
A próbowałeś uruchamiać ze zgodnością Windows XP lub Vista?

Odp: Autoendtask
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lipiec 2009, 22:36:24 »
Tak dalej wyskakuje że aplikacja się zawiesiła. Chce ablo wyłączyć te powiadomienia i zamykanie zawieszonych aplikacji albo wydłużyć czas oczekiwania przez system...

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: Autoendtask
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lipiec 2009, 22:44:35 »
A uruchamianie z uprawnieniami admina?
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium

Odp: Autoendtask
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Lipiec 2009, 23:42:57 »
Niestety nie pomaga...