TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z klawiaturą

Problem z klawiaturą
« dnia: 02 Lipiec 2009, 08:54:00 »
Witam, mam taki problem że za każdym razem jak trochę pogram w LFSa, to po jakimś czasie litery Z i Y zamieniają się miejscami, nie wiem dlaczego tak się dzieje?? W win XP nie miałem nigdy takich problemów, mój build to 7100 PL

Odp: Problem z klawiaturą
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lipiec 2009, 09:20:36 »
A czy używasz podczas gry kombinacji shift+ctrl bądź czy jest możliwośc że możesz je wcisnąć jednocześnie? Jeśli tak to ta sama kombinacja sprawia ze wszystko wraca do normy.

Odp: Problem z klawiaturą
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lipiec 2009, 14:10:41 »
Ta kombinacja chwilę działa, a potem znowu wszystko na odwrót i nie ma polskich znaków, a ta kombinacja działa tylko jak wyjdę z wyścigu ;/

Odp: Problem z klawiaturą
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lipiec 2009, 14:22:52 »
Prawym na klawiaturke na pasku... Settings > Advanced Key Settings > Change Key Resource > Switch Keyboard Layout zaznacz jako Not Assigned. Zapisz ustawienia i po klopocie z przełączającymi sie klawiszami.
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec 2009, 15:00:15 wysłana przez Jooseph »

Odp: Problem z klawiaturą
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Lipiec 2009, 16:40:40 »
a jak by to brzmiało po polsku?? BO mam spolszczoną wersję

EDIT: Dzięki znalazłem, i odznaczyłem, zobaczymy czy będzie działało :)