TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wyciekły języki do 7127 0 090507-1820 x86fre client en-us Retail Ultimate-GRMCULFRER EN DVD

W rzeczy samej. To langpack, a ja prosiłem o localpack (ustawienia regionalne dla Polski).

Czy ktoś mający konto na torrents.ru mógłby wrzucić [strona nie jest już dostępna] tego torrenta na rapidshare?
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2023, 13:05:18 wysłana przez Mirahz »

Ech dobrze mieć konto na torrents.ru  ;) Prosze bardzo torrent na odsiebie.com  ::) :
[strona nie jest już dostępna]
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2023, 13:05:26 wysłana przez Mirahz »

Offline michau

  • *****
  • 3974
Tego jeszcze nie mam ale już leci :)

Offline Skubi

Ponawiam pytanie... jak zainstalować Windows-LocalPack-PL-Package.cab ?

robert79513, dzięki za torrenta.

@Skubi: http://technet.microsoft.com/en-us/library/dd799277(WS.10).aspx#BKMK_online

Po instalacji będziesz musiał prawdopodobnie zmienić lokalizację na inną, a następnie z powrotem na Polskę, bo inaczej może nie zaskoczyć.
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2009, 01:10:41 wysłana przez eronatier »

Witam, chyba jestem tępy bo dalej nie wiem jak zainstalować Windows-LocalPack-PL-Package.cab. Może ktoś pomóc?

A co daje ten caly localpack?

Offline luk4s

  • **
  • 66
  • rly tró Gunner
A co daje ten caly localpack?
W menu spersonalizuj dostajesz kompozycje "Polska"

Jak to zainstalować? Nie bardzo potrafie się połapać w tym opisie do, którego eronatier podał link

Offline luk4s

  • **
  • 66
  • rly tró Gunner
To proste. Uruchamiasz wiersz poleceń jako administrator i wklepujesz:
Dism /online /Add-Package /PackagePath:"ścieżka do pliku z localpackiem"

Jak się zainstaluje to wchodzisz do Region i język -> Lokalizacja. Zmieniasz lokalizacje na inną i zatwierdzasz a następnie ustawiasz z powrotem na Polska.


Offline Skubi

Potwierdzam - działa. Dzięki za instrukcje


a mi po instalacji spoleszczenia od MS dalej w Dzwiękach, tam gdzie są urządzenia w Nagrywaniu gdy daje KONFIGURACJE to mam jakies chinskie znaki:


a w defragmentatorze takie cuś:


Offline Madzia

  • *****
  • 1220
W Windows Update tez jest cos takiego.

Offline Skubi

Spokojnie to dopiero Beta - podejrzewam, że w RTM już będzie wszystko poprawione na tip top ;) Poza tym ktoś tu dobrze mówił, że Scooby powinien się teraz tym pakietem językowym zająć jak ma czas i chęci - będzie pasowało do kolejnych buildów z tego co podejrzewam.