TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wyciekły języki do 7127 0 090507-1820 x86fre client en-us Retail Ultimate-GRMCULFRER EN DVD

Offline beholder

  • ***
  • 172
  • Remeber everything. Forgive nothing.
Tak jak wyżej wspomniano - pomoc po angielsku, krzaki przy Speech Recognition. Nigdzie indziej błędów jak dotąd nie znalazłem

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
A ja mam pytanko z innej beczki.Jak zintegrować to spolszczenie z obrazem DVD??
Przyznam ze to dobre pytanie. wie ktos jak to zrobic? Czy jedyna szansa to czekac az wyjdzie "7lite" lub wersja pl. Mam juz ponad 600mb tego x64. Jak dobrze pójdzie to kolo 11 upne na jakis serwer

Windows AIK.
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=94BB6E34-D890-4932-81A5-5B50C657DE08&displaylang=pl

[strona nie jest już dostępna]

Jak dla mnie - jest to najbezpieczniejsza metoda - nigdy nie używam 7lite i tego typu programów (bo ich nie są w stu procentach przewidywalne, nigdy nie wiadomo czy obraz systemu w nich stworzony jest w stu procentach dobry i nie wyjdą w czasie użytkowania tak spreparowanego systemu jakieś nietypowe problemy).



« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2023, 13:02:09 wysłana przez Mirahz »
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Offline Skubi

A jak zainstalować te spolszczenie pl-pl.rar i Windows-LocalPack-PL-Package.rar

Co mam z tym zrobic?

Offline michau

  • *****
  • 3974
Przez Panel Sterowania, tam gdzie jest zegar i ustawienia regionalne :)

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
A jak zainstalować te spolszczenie pl-pl.rar i Windows-LocalPack-PL-Package.rar

Co mam z tym zrobic?


Po pierwsze - rozpakować.
Po drugie - Control Panel -> Language and Region -> Install display language
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
i zaznaczasz tez po zainstalowaniu zeby spolonizowal ekran startowy...itp.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Niektórzy są tak leniwi, że nie chce im się poszukać na Forum tylko wolą kolejny raz pytać o rzecz która byłą poruszana kilkanaście razy jak nie więcej.

Offline apollo1989

  • **
  • 79
  • Windows 7 Professional PL (MSDN AA)
Powiem tak że po licznych poszukiwaniach nie wiele błędów w tłumaczeniu znalazłem prócz tego fraquent w liście do IE, speach,pomocy i resume previous list w WMP spolszczenienie jest prawie gotowe w wersji RTM:) dorzucam screeny


[obrazek nie jest już dostępny]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/98295d6788fbfa40.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc3157d821b46ba3.html
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2023, 13:04:28 wysłana przez Mirahz »

Offline adr43

super :) zeby ktos teraz chcial poprawic te bledy bysmy mieli spolszczenie w 100%:)

Offline Skubi

Zainstalowałem to z pliku pl-pl - a po co ta druga paczka i co z nia zrobić? Widze tam theme jakiś pl ...

super :) zeby ktos teraz chcial poprawic te bledy bysmy mieli spolszczenie w 100%:)
Według mnie nie ma potrzeby. Generalnie cały system jest już przetłumaczony a te kilka słów to i tak rozumiemy.

Poczekamy do wydania finalnej wersji Windows'a 7 i wtedy będzie wszystko spolszczone przez MS. :)

Offline adr43

Proponuje zeby sCooBy poprawil te spolszczenie i zrobil je na wszystkie wersje :) bo niedlugo bedzie nowy  Build

Ponawiam prośbę o polski localpack dla x64.

Ponawiam prośbę o polski localpack dla x64.
a czytałes wczesniejsze posty?:

Polska paczka do x64

[strona nie jest już dostępna]

lub

[strona nie jest już dostępna]
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2023, 13:04:56 wysłana przez Mirahz »

Offline michau

  • *****
  • 3974
Ale to nie jest localpack!