TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

dźwięk

dźwięk
« dnia: 22 Maj 2009, 13:49:31 »
mam problem z zintegrowaną kartą dźwiękową na płycie Asus P5GDC Deluxe, tzn.:
- przy odpaleniu PC dźwięk idzie zamiast z PC Speakera to z głośników(czyli komp wykrywa kartę), podczas uruchamiania systemu dwa razy strzela dźwięk z głośników, natomiast po odpaleniu systemu w menadżerze urządzeń wyświetla się "Urządzenie zgodne z standardem High Definition Audio", po kliknięciu na urządzenie pokazuje się info, ze system nie może uruchomić urządzenia (kod 10).

halp plix, bo próbowałem wszystkiego co można a nadal nie chce działać :/

Odp: dźwięk
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maj 2009, 13:53:25 »
Kod 10
Jeśli klucz sprzętowy urządzenia zawiera wartość „FailReasonString”, ciąg ten jest wyświetlany jako komunikat o błędzie. Sterownik lub moduł wyliczający umieszcza tam wartość tego klucza rejestru. Jeśli klucz sprzętowy danego urządzenia nie zawiera wartości „FailReasonString”, pojawia się następujący komunikat o błędzie:

Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)

Zalecane rozwiązanie


Uruchomienie urządzenia nie powiodło się. Aby zaktualizować sterowniki tego urządzenia, kliknij przycisk Aktualizuj sterownik. Na karcie Właściwości ogólne urządzenia kliknij przycisk Rozwiązywanie problemów, aby uruchomić Kreatora rozwiązywania problemów.
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2009, 13:57:20 wysłana przez popuri11 »

Odp: dźwięk
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Maj 2009, 14:21:43 »
nie mam takich opcji do wyboru, lulz. są tylko aktualizuj sterownik z win.update i pozwól mi znaleść sterownik na kompie.

Odp: dźwięk
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Maj 2009, 15:00:57 »