TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Geforce 2 Sterowniki

Offline arek

Geforce 2 Sterowniki
« dnia: 19 Maj 2009, 09:54:12 »
Macie moze sterowniki do geforce 2 dla Win 7? Automatycznie nie jest ta karta wykrywana a nigdzie nie mogę znaleźć pasujących.

Offline B4rt

Odp: Geforce 2 Sterowniki
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Maj 2009, 14:43:53 »
Spróbuj stery od win XP ale z taką katrą to raczej ciężko bedzie ci działać system

Offline arek

Odp: Geforce 2 Sterowniki
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Maj 2009, 15:48:28 »
wiesz vista miała wbudowane stery i wszystko pieknie śmiga, nie wiem czemu w W7 nie ma sterów. wrzuciłem od Xp w trybie zgodności. zainstalowały się ale w momencie kiedy odpalam karte telewizyjną wywala blue screena więc nie chodza ste sterowniki do końca jak należy. Chyba zainstaluje Viste i skopiuje sterowniki do tej karty, zobacze czy bedzie działalo

Offline B4rt

Odp: Geforce 2 Sterowniki
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Maj 2009, 18:26:14 »
No karta jest już dość stara i jestem zaskoczony że windows wogóle ci działa. Szukałem sterowników na stronie nvidia ale nie ma tam do visty.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Geforce 2 Sterowniki
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Maj 2009, 12:18:33 »
1. Pobierz sterowniki od XP.
2. Wypakuj je na dysk.
3. Wejdź do menadżera urządzeń i znajdź urządzenie.
4. Kliknij ppm na te urządzenie i wybierz aktualizację sterowników.
5. Wybierz opcję wyboru sterowników z dysku lokalnego.
6. Wskaż katalog w którym ma szukać sterowników.
7. Powinno znaleźć sterowniki w katalogu do którego wypakowałeś sterowniki pobrane ze strony producenta.

Offline arek

Odp: Geforce 2 Sterowniki
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Maj 2009, 19:38:50 »
Spróbuje, zobaczymy, czy bedzie dalej mi wywalał bluescreena przy włączaniu Winfast TV