TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem ze spolszczeniem

Problem ze spolszczeniem
« dnia: 16 Maj 2009, 12:45:45 »
Witam !
Mam dość nietypowy problem, mianowicie polskie znaki znikają mi w notatniku. Da się je wpisać, ale wcześniej utworzony plik zamiast spolszczonych liter pokazuje mi błedne znaki.
Spolszczenie zainstalowałem zgodnie z instrukcją, podczas instalacji nie wystąpił żaden błąd.
Język dla programów nie uzywających unicode też jest zmieniony na Polski.
Zupdatowałem spolszczenie najnowszym packiem, ale niestety nie dał on żadnych rezultatów.
Próbowałem też zmieniać czcionki - bez rewelacji.

W czym tkwi problem ?

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: Problem ze spolszczeniem
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maj 2009, 14:06:56 »
Jeśli instalowałeś spolszczenie sCooBy^ego, to ten problem może się pojawić, jeśli podczas instalacji Windows 7 nie ustawiłeś polskiej klawiatury i czegoś tam jeszcze polskiego... - zobacz 4 obrazek w 3. punkcie tej instrukcji.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Problem ze spolszczeniem
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Maj 2009, 22:22:43 »
Jeżeli jest to spolszczenie od sCooBy^ego to proszę pisać w temacie jego spolszczenia.