TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Kolejny problem ;/ CCC

Offline B4rt

Kolejny problem ;/ CCC
« dnia: 15 Maj 2009, 08:25:41 »
Witam .
Mam windows 7 RC od czasu udostępnienia go przez microsoft . Na początku nie było żadnych problemów aż do dzisiaj . Otóż po uruchomieniu systemu dzisiaj zobaczyłem takie coś

Wszystkie gry i inne porgramy działają poprawnie , tylko ten cholerny bląd CCC :/ Działo sie tak gdy miałem win 7 beta build 7000 ale instalowałem sterowniki 9,4 na  9,3 . Po formacie 9,4 działały . zapomniełem napisać że to jest wersja CCC 9,4 inne nie chcą się zainstalować .

Edit :
Przed chwilą pojawiło się takie okienko

 
Czyli wygląda na to że jest to wirus :/  ale interesuje mnie czemu tam pisze Agent.FO czy to zwykły trojan czy jakiś agent ? Antywirusa nie mam zainstalowanego
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2009, 08:30:33 wysłana przez B4rt »

Odp: Kolejny problem ;/ CCC
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Maj 2009, 09:01:09 »
Zacznij od instalacji AV...
HP ProBook Windows 7 x64
Help IT
"Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół"

Odp: Kolejny problem ;/ CCC
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Maj 2009, 10:13:14 »
Mi w Ś.P. XP wyskakiwał taki błąd pod koniec jego żywota... Ale na nowym systemie nie mam pojęcia czemu nie chce się włączyć.

Offline B4rt

Odp: Kolejny problem ;/ CCC
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Maj 2009, 15:34:12 »
Wygląda na to że jest to wirus . Sciągnąłem AV i zeskanowałem kompa tylko interesuje mnie czemu anty wir wykrywał orginalne gry takie jak gothic 3 jako wirus ? nigdy żaden inny anty wir mi tak nie pokazywał .
A i mam jescze 1 prośbe jakiego antywirusa możecie mi polećic aktualnie mam ESET Smart Seciurity i nie wiem czy jest odpowiedni .

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Kolejny problem ;/ CCC
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Maj 2009, 08:01:00 »
Używaj tylko Nortona, polecam go. :D Ale ESET też jest odpowiedni i jest b. dobrym antywirem. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline B4rt

Odp: Kolejny problem ;/ CCC
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Maj 2009, 10:43:41 »
Dzięki wszystkim za pomoc ! Temat do zamknięcia