TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Instalacja systemu Windows z pendrive'a - szybko i wygodnie

Offline d.l

  • *
  • 46
  • Windows 7 x86 RTM
Odp: Instalacja systemu Windows z pendrive'a - szybko i wygodnie
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Maj 2009, 05:17:52 »
Dla chcącego, nic trudnego - moja instalka Win 7 zajmuje 1,4GB, więc swobodnie mieści sie na karcie SD 2GB, czy pendrive. Pobawcie się programem VLite, powyrzucajcie niepotrzebne sterki, bajery, których nie bedziecie używać (jak np. Media Center), a zobaczycie, że można zejść poniżej 1,4GB. sama instalacja z pendrive trwała u mnie 10min 30sek., wiec całkiem szybko. System po "odchudzeniu" odpala się na moim lapku w 24sek. (kilka sekund szybciej niż Server 2003, którego używam od lat).

jankos jeżeli nie sprawilo by Ci to klopotu może wrzuć liste tego co wywaliłeś u siebie...

Odp: Instalacja systemu Windows z pendrive'a - szybko i wygodnie
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Maj 2009, 10:10:59 »
Lol po co wam diskparty itp ?? żeby zainstalować z pena wystarczy sformatować go na fat32 w "moj komputer" bedzie tam jedna partycja i to na dodatek aktywna. wiec jak juz sformatujecie to skopiujcie całosc danych z obrazu/plyty na pena i odpalcie kompa z pena. U mnie dzialalo. Nic nie zrobilem poza zgraniem danych na pena ;]

Offline miron

  • ***
  • 242
Odp: Instalacja systemu Windows z pendrive'a - szybko i wygodnie
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Maj 2009, 17:40:59 »
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2009, 18:01:56 wysłana przez miron »