TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik

Offline mivko

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #120 dnia: 27 Lipiec 2009, 16:35:57 »
Acha dzieki. A np jak włączam ten program z windowsa xp to niechce mi sie uruchomić. Muszę go włączać z pod Visty ??
I co z tym wyborem języków. Bo niechce usuwać angielskiego.
AMD Athlon 64 X2 Processor 6000+ 3.0 Ghz|3 GB RAM|GeForce 8600GT 512 MB DDR3|HDD Segate 500GB|

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #121 dnia: 27 Lipiec 2009, 16:41:25 »
Acha dzieki. A np jak włączam ten program z windowsa xp to niechce mi sie uruchomić. Muszę go włączać z pod Visty ??
I co z tym wyborem języków. Bo niechce usuwać angielskiego.
Ale wyjasnij dokladnie co ty chcesz z tym jezykiem? Czy chcesz zeby instalator byl w jezyku polskim? Czy chcesz zeby w tej kolumnie wyboru "gdzie sie wybiera miedzy angielskim a polskim" byl domyslnie w pierwszej pozycji polski? Bo nie wiem o co ci chodzi.

Offline mivko

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #122 dnia: 27 Lipiec 2009, 16:51:36 »
Acha dzieki. A np jak włączam ten program z windowsa xp to niechce mi sie uruchomić. Muszę go włączać z pod Visty ??
I co z tym wyborem języków. Bo niechce usuwać angielskiego.
Ale wyjasnij dokladnie co ty chcesz z tym jezykiem? Czy chcesz zeby instalator byl w jezyku polskim? Czy chcesz zeby w tej kolumnie wyboru "gdzie sie wybiera miedzy angielskim a polskim" byl domyslnie w pierwszej pozycji polski? Bo nie wiem o co ci chodzi.
Tak chce żeby w tej kolumnie domyślnie pierwszy był poski ale zeby można było wybrac też angielski. Aw jakim języku jest te okno co się wybiera języki ??? Acha i integrując to sposobem egonka to bedą te 2 języki polski i angielski ???
AMD Athlon 64 X2 Processor 6000+ 3.0 Ghz|3 GB RAM|GeForce 8600GT 512 MB DDR3|HDD Segate 500GB|

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #123 dnia: 27 Lipiec 2009, 17:01:10 »
Tak integrujac to sposobem egonka beda do wyboru 2 jezyki. Jak chcesz zeby instalator byl w jezyku angielskim to nic nie rob a jak chcesz zeby w polskim to przeczytaj najlepiej caly temat a przynajmniej strone chyba 3 i 4 tak jest opisane wszystko. Co do tego zeby w tej kolumnie wyboru na gorze byl polski a pod nim angielski to nie wiem i raczej nikt nie wie bo nikt takich potrzeb nie ma. Mowilem juz 2 razy chyba. Znajdz na plycie plik "lang.ini" i w nim kombinuj moze ci sie uda tam przestawic kolejnosc.

Offline topiq

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #124 dnia: 27 Lipiec 2009, 17:05:50 »
 ??? Ale po co... ? Czy jest jakiś problem z tym żeby na początku instalacji kliknąć sobie Mój język to polski? A potem iść sie drzemnąć 30 minut dopóki sie wyskoczy okno z nazwą profilu do podania? Jesli chodzi o wąskie menu... Mi się szersze podoba bo mam ekran 22" w 1680x1050 i wygodniej  :-[ Ale w tutorialu wszystko ładnie podane tylko dobrze się wczytać. Bywa, że nie można ustawić w CMD innego dysku niż C:\ tak jak u mnie. Komenda CD działa tylko do C: i za chiny nie idzie przejść dalej (7WORK miałem na D: ). A by domyślnie był polski w pliku lang.ini zmień kolejność języków en-US z pl-PL w sekcji [Available UI Languages] np. pl-PL = 2 en-US = 3 . Wtedy polski powinien być pierwszy.

P.S. Szybko odpisujecie nie idzie zdąrzyć ;)
« Ostatnia zmiana: 27 Lipiec 2009, 17:08:21 wysłana przez topiq »

Offline mivko

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #125 dnia: 27 Lipiec 2009, 17:06:07 »
Tak integrujac to sposobem egonka beda do wyboru 2 jezyki. Jak chcesz zeby instalator byl w jezyku angielskim to nic nie rob a jak chcesz zeby w polskim to przeczytaj najlepiej caly temat a przynajmniej strone chyba 3 i 4 tak jest opisane wszystko. Co do tego zeby w tej kolumnie wyboru na gorze byl polski a pod nim angielski to nie wiem i raczej nikt nie wie bo nikt takich potrzeb nie ma. Mowilem juz 2 razy chyba. Znajdz na plycie plik "lang.ini" i w nim kombinuj moze ci sie uda tam przestawic kolejnosc.
OK. Wszystko wiem. Dzięki
Ostatnie pytanie. Czy robiąc sposobem egonka instalator bedzie w języku polskim czy angielskim ??? czy tak jak pisałeś że jak chce po polsku to musze poszukać na forum.
AMD Athlon 64 X2 Processor 6000+ 3.0 Ghz|3 GB RAM|GeForce 8600GT 512 MB DDR3|HDD Segate 500GB|

Offline mivko

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #126 dnia: 27 Lipiec 2009, 17:09:58 »
??? Ale po co... ? Czy jest jakiś problem z tym żeby na początku instalacji kliknąć sobie Mój język to polski? A potem iść sie drzemnąć 30 minut dopóki sie wyskoczy okno z nazwą profilu do podania? Jesli chodzi o wąskie menu... Mi się szersze podoba bo mam ekran 22" w 1680x1050 i wygodniej  :-[ Ale w tutorialu wszystko ładnie podane tylko dobrze się wczytać. Bywa, że nie można ustawić w CMD innego dysku niż C:\ tak jak u mnie. Komenda CD działa tylko do C: i za chiny nie idzie przejść dalej (7WORK miałem na D: ). A by domyślnie był polski w pliku lang.ini zmień kolejność języków en-US z pl-PL w sekcji [Available UI Languages] np. pl-PL = 2 en-US = 3 . Wtedy polski powinien być pierwszy.

P.S. Szybko odpisujecie nie idzie zdąrzyć ;)
Acha. Dobra pokombinuje z tymi językami. A może idzie zrobić że po instalacji systemu domyslnie jest wąski pasek a jak ktoś chce to można w opcjach zmienic na szerszy ?
AMD Athlon 64 X2 Processor 6000+ 3.0 Ghz|3 GB RAM|GeForce 8600GT 512 MB DDR3|HDD Segate 500GB|

Offline mivko

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #127 dnia: 27 Lipiec 2009, 17:12:11 »
Acha kurde bym zapomniał. Robiąc sposobem egonka jest możliwośc wyboru wersji systemu: ultimate, home itd. ?
AMD Athlon 64 X2 Processor 6000+ 3.0 Ghz|3 GB RAM|GeForce 8600GT 512 MB DDR3|HDD Segate 500GB|

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #128 dnia: 27 Lipiec 2009, 17:39:36 »
Po pierwsze edytuj posty a nie dodawaj jednego pod drugim! Po 2 jak chcesz miec instalator w pl to na stronie 3 albo 4 sa odpowiednie 2 komendy do kopiowania plikow ktore jak uzyjesz bedzie instalator po polsku. Co do zmiany szerokosci paska to raczej niema takiej opcji. Albo waski na stale albo szeroki! Mozesz ostatecznie uzyc narzedzia od scoobiego "sunrise seven" i nim sobie po zainstalowaniu dostosowac pasek do swoich wygod. Co do wyboru to moze nie byc. Musisz usunac z plikow instalacyjnych pliczek o nazwie "ei.cfg" znajdujacy sie w katalogu "sources". To tyle. Mam nadzieje ze juz wszystko wiesz. I edytuj na przyszlosc posty. Pozdrawiam

Offline mivko

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #129 dnia: 27 Lipiec 2009, 17:44:19 »
OK. Dzięki  :) Teraz wszystko rozumie. W końcu znalazł sie porządny gość i wszystko wytłumaczył. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam.
AMD Athlon 64 X2 Processor 6000+ 3.0 Ghz|3 GB RAM|GeForce 8600GT 512 MB DDR3|HDD Segate 500GB|

Offline luk4s

  • **
  • 66
  • rly tró Gunner
Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #130 dnia: 27 Lipiec 2009, 18:32:33 »
wszystko z integracja u mnie byloby ok gdyby nie to:

Ikonki dziwnie sie porozłaziły.

Offline mivko

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #131 dnia: 27 Lipiec 2009, 18:36:45 »
Proszę o pomoc bo mam ten sam problem gdy w GImageX biore mount wyskakuje ERROR ze nie odnaleziono danego pliku ???
AMD Athlon 64 X2 Processor 6000+ 3.0 Ghz|3 GB RAM|GeForce 8600GT 512 MB DDR3|HDD Segate 500GB|

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #132 dnia: 27 Lipiec 2009, 19:41:07 »
Czy moze ktos wie, jak ominąc czesc z wyborem jezyka instalowania? Dokładniej chodzi mi o to aby nie pytał czy "moj jezyk to polski", tylko zeby od razu intalował po polsku, tak zeby nie bylo do wyboru juz angielskiego. Zrobiłem wg TEGO ale jakos nie poskutkowało :(

Ok, sam sobie odpowiem. Odpowiedz okazała sie jak zwykle banalnie prosta, aby menu z wyborem jezyka na poczatku instalacji się nie pojawiało, tylko od razu wybrało domyslny jezyk nalezy odpowiednio zeedytowac lang.ini z boot.wim.

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #133 dnia: 27 Lipiec 2009, 21:30:56 »
czyli?
CPU: Intel E8400 E0 @4,05GHz 1.256V | Mobo: ASUS P5Q-Deluxe | RAM: 4x1GB Corsair 675MHz@1300Mhz 2.3V Platinum Edition | GPU: Gigabyte 4850 Zalman 512MB DDR3 | HDD: Samsung F1 640GB 16MB Cache / Seagate 7200.11 500GB SATA2 32MB Cache | Obudowa: Thermaltake Soprano | Zasilacz: Corsair 750W

Offline mivko

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #134 dnia: 27 Lipiec 2009, 21:47:27 »
odpowie ktoś ???
AMD Athlon 64 X2 Processor 6000+ 3.0 Ghz|3 GB RAM|GeForce 8600GT 512 MB DDR3|HDD Segate 500GB|