TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik

Offline adr43

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #105 dnia: 27 Lipiec 2009, 00:47:49 »
http://www.forum.sysbeta.pl/index.php?showtopic=741

A tutaj urban zrobil ze pisze po polsku u mnie nawet jaki jezyk cchesz zainstlowac jest po angielsku...

Offline Wojtek

  • ****
  • 309
Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #106 dnia: 27 Lipiec 2009, 00:52:22 »
u mnie nawet jaki jezyk cchesz zainstlowac jest po angielsku...

OK, źle Cię zrozumiałem.
U mnie przy integracji 7100 RC wyświetlało się poprawnie "Mój język to polski".
Nie mam pomysłu co może być nie tak ...
Pozdrawiam,
Wojtek

Niedostępny przez najbliższe tygodnie/miesiące. Nie będę odpisywał w subskrybowanych wątkach, nie będę odpisywał na wiadomości prywatne.

Offline adr43

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #107 dnia: 27 Lipiec 2009, 00:54:25 »
chyba zrobie jescze raz od nowa wszystko..

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #108 dnia: 27 Lipiec 2009, 11:22:00 »
Czy moze ktos wie, jak ominąc czesc z wyborem jezyka instalowania? Dokładniej chodzi mi o to aby nie pytał czy "moj jezyk to polski", tylko zeby od razu intalował po polsku, tak zeby nie bylo do wyboru juz angielskiego. Zrobiłem wg TEGO ale jakos nie poskutkowało :(

Offline luk4s

  • **
  • 66
  • rly tró Gunner
Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #109 dnia: 27 Lipiec 2009, 11:47:47 »
Który plik odpowiada za szerokość menu start?

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #110 dnia: 27 Lipiec 2009, 11:53:20 »
Który plik odpowiada za szerokość menu start?

aero.msstyles.mui C:\Windows\Resources\Themes\Aero\en-US wklej do C:\Windows\Resources\Themes\Aero\pl-PL
« Ostatnia zmiana: 27 Lipiec 2009, 11:55:08 wysłana przez popuri11 »

Offline mivko

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #111 dnia: 27 Lipiec 2009, 14:52:42 »
Witam. Mam prośbe do Wojtka. Mógłbyś tutaj wciepac całą instrukcję przerobioną przez ciebie aby były te odpowiednie linijki i żeby był zintegrowany langpack, localpack, usunięty znak wodny, aby był wąski pasek, możliwość wyboru jezyka: angielski lub polski, możliwość wyboru wersji systemu.
Pozdro.

Acha windows 7 x86
AMD Athlon 64 X2 Processor 6000+ 3.0 Ghz|3 GB RAM|GeForce 8600GT 512 MB DDR3|HDD Segate 500GB|

Offline topiq

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #112 dnia: 27 Lipiec 2009, 15:43:21 »
Yeessss udało się zintegrować LIP z buildem 7600 x64 ale znaku wodnego tam nie widziałem :/
I zauważyłem jedną rzecz, że po instalacji nie cały sprzęt mi wykrył, jak to miało miejsce w przypadku RC1. Na początku się wybiera angielski lub polski. Potem już in polish leci :D Z godzinkę się zeszło. Ogólnie to byle do 22 października aż mi kurier przyniesie paczuszkę :D Ale zintegrowałem polski z nudów w sumie :D Pozdrawiam

Offline mivko

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #113 dnia: 27 Lipiec 2009, 16:23:22 »
Yeessss udało się zintegrować LIP z buildem 7600 x64 ale znaku wodnego tam nie widziałem :/
I zauważyłem jedną rzecz, że po instalacji nie cały sprzęt mi wykrył, jak to miało miejsce w przypadku RC1. Na początku się wybiera angielski lub polski. Potem już in polish leci :D Z godzinkę się zeszło. Ogólnie to byle do 22 października aż mi kurier przyniesie paczuszkę :D Ale zintegrowałem polski z nudów w sumie :D Pozdrawiam
Hej. niewiesz jak zrobić żeby domyślny język był polski ale tak żeby mozna było wybrać angielski też ??? i Jak wgrac ten wąski pasek i usunąc znak wodny. pozdro.
AMD Athlon 64 X2 Processor 6000+ 3.0 Ghz|3 GB RAM|GeForce 8600GT 512 MB DDR3|HDD Segate 500GB|

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #114 dnia: 27 Lipiec 2009, 16:26:38 »
Jak wgrac ten wąski pasek i usunąc znak wodny. pozdro.

1) aero.msstyles.mui z C:\Windows\Resources\Themes\Aero\en-US\ wkleić do C:\Windows\Resources\Themes\Aero\pl-PL\
2) w RTM nie ma znaku wodnego
HP Pavilion dv5-1020ew  |  Epson Stylus DX4400  |  MS Windows 7 Ultimate (x86) SP1 |  Sony PS2 + Ripper 2  |  X-Box 360 Premium (Jasper) + RGH + iXtreme 3.0  |  HTC HD2 [ICS 4.0.3 by Tytung]

Offline mivko

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #115 dnia: 27 Lipiec 2009, 16:29:22 »
Jak wgrac ten wąski pasek i usunąc znak wodny. pozdro.

1) aero.msstyles.mui z C:\Windows\Resources\Themes\Aero\en-US\ wkleić do C:\Windows\Resources\Themes\Aero\pl-PL\
2) w RTM nie ma znaku wodnego
Acha. Ale ten pasek to nie kumam. Chodzi mi o to żeby tak windowsa zintegrować żeby był już ten pasek wąski. I tych katalogów niema. Bo ja niemam zainstalowanego windowsa 7.
AMD Athlon 64 X2 Processor 6000+ 3.0 Ghz|3 GB RAM|GeForce 8600GT 512 MB DDR3|HDD Segate 500GB|

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #116 dnia: 27 Lipiec 2009, 16:30:18 »
Yeessss udało się zintegrować LIP z buildem 7600 x64 ale znaku wodnego tam nie widziałem :/
I zauważyłem jedną rzecz, że po instalacji nie cały sprzęt mi wykrył, jak to miało miejsce w przypadku RC1. Na początku się wybiera angielski lub polski. Potem już in polish leci :D Z godzinkę się zeszło. Ogólnie to byle do 22 października aż mi kurier przyniesie paczuszkę :D Ale zintegrowałem polski z nudów w sumie :D Pozdrawiam
Hej. niewiesz jak zrobić żeby domyślny język był polski ale tak żeby mozna było wybrać angielski też ??? i Jak wgrac ten wąski pasek i usunąc znak wodny. pozdro.
Po co Ci takie kombinacje? Pokombinuj jesli musisz koniecznie w pliku lang.ini Zmien kolejnosc albo cos. Ten plik ktory napisal ci SeBoLeX odpowiada wlasnie za waskie menu start. Jak integrujesz lipy to w folderze wim wez poszukaj w "windows" tych plikow.
« Ostatnia zmiana: 27 Lipiec 2009, 16:32:26 wysłana przez kowalmisiek »

Offline mivko

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #117 dnia: 27 Lipiec 2009, 16:32:24 »
Yeessss udało się zintegrować LIP z buildem 7600 x64 ale znaku wodnego tam nie widziałem :/
I zauważyłem jedną rzecz, że po instalacji nie cały sprzęt mi wykrył, jak to miało miejsce w przypadku RC1. Na początku się wybiera angielski lub polski. Potem już in polish leci :D Z godzinkę się zeszło. Ogólnie to byle do 22 października aż mi kurier przyniesie paczuszkę :D Ale zintegrowałem polski z nudów w sumie :D Pozdrawiam
Hej. niewiesz jak zrobić żeby domyślny język był polski ale tak żeby mozna było wybrać angielski też ??? i Jak wgrac ten wąski pasek i usunąc znak wodny. pozdro.
Po co Ci takie kombinacje? Pokombinuj jesli musisz koniecznie w pliku lang.ini Zmien kolejnosc albo cos.
No chciałbym aby można było wybrac pomiędzy polski a angielskim. Może wcześniej żle to napisałem.
AMD Athlon 64 X2 Processor 6000+ 3.0 Ghz|3 GB RAM|GeForce 8600GT 512 MB DDR3|HDD Segate 500GB|

Offline mivko

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #118 dnia: 27 Lipiec 2009, 16:33:10 »
Acha. No dzięki  :D
AMD Athlon 64 X2 Processor 6000+ 3.0 Ghz|3 GB RAM|GeForce 8600GT 512 MB DDR3|HDD Segate 500GB|

Odp: Integracja pakietu językowego z płytą instalacyjną Windows 7 - Poradnik
« Odpowiedź #119 dnia: 27 Lipiec 2009, 16:34:12 »
Jak wgrac ten wąski pasek i usunąc znak wodny. pozdro.

1) aero.msstyles.mui z C:\Windows\Resources\Themes\Aero\en-US\ wkleić do C:\Windows\Resources\Themes\Aero\pl-PL\
2) w RTM nie ma znaku wodnego
Acha. Ale ten pasek to nie kumam. Chodzi mi o to żeby tak windowsa zintegrować żeby był już ten pasek wąski. I tych katalogów niema. Bo ja niemam zainstalowanego windowsa 7.

Montujesz install.wim w GImageX, wypakowuje się zawartość pliku, podmieniasz ten plik mui odpowiedzialny za pasek i odmontowujesz install.wim
Na pierwszej stronie tego tematu masz dokładnie wyjaśnione jak zamontować i wymontować ten plik.
HP Pavilion dv5-1020ew  |  Epson Stylus DX4400  |  MS Windows 7 Ultimate (x86) SP1 |  Sony PS2 + Ripper 2  |  X-Box 360 Premium (Jasper) + RGH + iXtreme 3.0  |  HTC HD2 [ICS 4.0.3 by Tytung]