TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 PL Pack 3.1 (15-07-2009) by sCooBy^

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #285 dnia: 04 Maj 2009, 12:11:41 »
m1a1 - skąd Ty w ogóle mieszkasz?!

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #286 dnia: 04 Maj 2009, 12:14:33 »
..w tym celu nalerzy zmienić w rejestrze spowrotem język na Angielski plikiem..

MUJBORZE, FACET! Jak ty się zajmujesz tym spolszczeniem, to ja dziękuję - postoję!
Już na dzień dobry pokazujesz wszystkim, żeś nieuk i ignorant i NIE POWINIENEŚ się tym zajmować!
Proponuję powrót do podstawówki. Przyda ci się!

No właśnie że się mylisz, bo zmiana języka na angielski powoduje że pliki z katalogów pl-PL nie są używane przez system i mogą być nadpisane.

A co do zmiany języka plikiem, chyba wygodniej odpalić plik REG niż grzebać w rejestrze ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #287 dnia: 04 Maj 2009, 12:19:03 »
Wiesz, bardziej mi chodzilo o twoje "nalerzy", "spowrotem" i "Angielski" - nie pomyslales o tym, prawda?? Za ciezko ruszyc mozdzkiem? A pozniej mamy w polskim ynternecie matolow jakich mamy!
Nic to, tacy jak wy tez musza byc! Powodzenia!

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #288 dnia: 04 Maj 2009, 12:21:26 »
Wiesz, bardziej mi chodzilo o twoje "nalerzy", "spowrotem" i "Angielski" - nie pomyslales o tym, prawda?? Za ciezko ruszyc mozdzkiem? A pozniej mamy w polskim ynternecie matolow jakich mamy!
Nic to, tacy jak wy tez musza byc! Powodzenia!
Hahaha - swoista dyslekcja ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #289 dnia: 04 Maj 2009, 12:24:03 »
m1a1 - skąd Ty w ogóle mieszkasz?!
ty sie gowniarzu mi tu nie madrz bo takich "mondrych" jak ty, co tylko "ci" i "ty" niezaleznie od kontekstu i miejsca ZAWSZE napisza z duzej litery jest od groma. Myslisz ze zablysnales, he?
Na duza literke trza sobie zasluzyc matolku.

Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #290 dnia: 04 Maj 2009, 12:28:03 »
m1a1 - skąd Ty w ogóle mieszkasz?!
ty sie gowniarzu mi tu nie madrz bo takich "mondrych" jak ty, co tylko "ci" i "ty" niezaleznie od kontekstu i miejsca ZAWSZE napisza z duzej litery jest od groma. Myslisz ze zablysnales, he?
Na duza literke trza sobie zasluzyc matolku.
Nie no z ta duza litera mnie rozbawiles brawo

Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #291 dnia: 04 Maj 2009, 12:29:19 »
Uwaga Trol - nie karmić.

Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #292 dnia: 04 Maj 2009, 12:29:49 »
dobra spokój chłopczyki ;p kłócicie się o byle co
Płyta Główna:Gigabyte GA-X48-DS4
Procesor:Intel Core2 Quad Q9650 4,20 GHz
Karta Graficzna:GeForce GTX 260 Asus 896MB
Pamięć:4,00GB RAM
Dysk Twardy:720 GB Samsung 32MB
System:WINDOWS 7 ULTIMATE 7600 RTM PL x86
Internet:Netia 16 Mb/s

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #293 dnia: 04 Maj 2009, 12:30:01 »
m1a1 - skąd Ty w ogóle mieszkasz?!
ty sie gowniarzu mi tu nie madrz bo takich "mondrych" jak ty, co tylko "ci" i "ty" niezaleznie od kontekstu i miejsca ZAWSZE napisza z duzej litery jest od groma. Myslisz ze zablysnales, he?
Na duza literke trza sobie zasluzyc matolku.
Następny zakompleksiony dzieciak, próbujący sie dowartościować, normalny żal;)
No, ale cóż. Żenada. Proponuję nie zwracać uwagi na "polonistę z braku argumentów”;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #294 dnia: 04 Maj 2009, 12:30:51 »
..w tym celu nalerzy zmienić w rejestrze spowrotem język na Angielski plikiem..

MUJBORZE, FACET! Jak ty się zajmujesz tym spolszczeniem, to ja dziękuję - postoję!
Już na dzień dobry pokazujesz wszystkim, żeś nieuk i ignorant i NIE POWINIENEŚ się tym zajmować!
Proponuję powrót do podstawówki. Przyda ci się!

No właśnie że się mylisz, bo zmiana języka na angielski powoduje że pliki z katalogów pl-PL nie są używane przez system i mogą być nadpisane.

A co do zmiany języka plikiem, chyba wygodniej odpalić plik REG niż grzebać w rejestrze ;)

Wlasnie tak uczynilem. Odaplilem REG, usunalem te pliki co napisales w 1 poscie i czekam na wersje 2.1 i zobaczymy jak wtedy bedzie ;)

Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #295 dnia: 04 Maj 2009, 12:31:03 »
m1a1 - skąd Ty w ogóle mieszkasz?!
ty sie gowniarzu mi tu nie madrz bo takich "mondrych" jak ty, co tylko "ci" i "ty" niezaleznie od kontekstu i miejsca ZAWSZE napisza z duzej litery jest od groma. Myslisz ze zablysnales, he?
Na duza literke trza sobie zasluzyc matolku.
Następny zakompleksiony dzieciak, próbujący sie dowartościować, normalny żal;)
No, ale cóż. Żenada. Proponuję nie zwracać uwagi na "polonistę z braku argumentów”;)
Popieram :)

ziebal

Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #296 dnia: 04 Maj 2009, 12:31:22 »
m1a1 - skąd Ty w ogóle mieszkasz?!
ty sie gowniarzu mi tu nie madrz bo takich "mondrych" jak ty, co tylko "ci" i "ty" niezaleznie od kontekstu i miejsca ZAWSZE napisza z duzej litery jest od groma. Myslisz ze zablysnales, he?
Na duza literke trza sobie zasluzyc matolku.

To jest twój trzeci post, który nie wniósł kompletnie nic nowego do tematu, naubliżał innym użytkownikom i zaczął bezsensowną kłótnię. Ogarnij sie.

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #297 dnia: 04 Maj 2009, 12:46:45 »
A co do zmiany języka plikiem, chyba wygodniej odpalić plik REG niż grzebać w rejestrze ;)
A ja to robiłem jeszcze inaczej. Najpierw zmieniałem język wyświetlania na angielski, a potem w tym samym oknie (jak już mam angielski język wyświetlania, ale domyślny język wciąż polski) przechodziłem do zakładki Administracyjne, klikałem Kopiuj ustawienia. W nowym oknie zaznaczałem dwie pozycje na dole, żeby wszystko było po angielsku i ok. Ale nie wiem. Może jednak lepiej z tym plikiem rejestru to zrobić. :P

Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #298 dnia: 04 Maj 2009, 12:50:35 »
A co do zmiany języka plikiem, chyba wygodniej odpalić plik REG niż grzebać w rejestrze ;)
A ja to robiłem jeszcze inaczej. Najpierw zmieniałem język wyświetlania na angielski, a potem w tym samym oknie (jak już mam angielski język wyświetlania, ale domyślny język wciąż polski) przechodziłem do zakładki Administracyjne, klikałem Kopiuj ustawienia. W nowym oknie zaznaczałem dwie pozycje na dole, żeby wszystko było po angielsku i ok. Ale nie wiem. Może jednak lepiej z tym plikiem rejestru to zrobić. :P
ja zrobiłem tak samo jak ty .

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #299 dnia: 04 Maj 2009, 13:19:24 »
ja zrobiłem tak samo jak ty .
Wiesz, to jest jednak zły sposób. :P Zrób tak, jak sCooBy^ przykazał:
  • Uruchom plik rejestru z pierwszej strony.
  • Uruchom komputer ponownie.
  • Zainstaluj spolszczenie.
I to jest najbardziej skuteczna metoda. Przekonałem się o tym teraz, gdy zobaczyłem, że więcej rzeczy mi się spolszczyło i od razu po zainstalowaniu spolszczenia dostałem polskie menu wyboru systemu, co wcześniej musiałem poprawiać ręcznie. :)

Chyba jeszcze nikt nie odpowiedział, czy to spolszczenie działa też dobrze dla 32-bitowych WMP, IE... w 64-bitowym systemie. :P Zaraz to sprawdzę. :)
« Ostatnia zmiana: 04 Maj 2009, 13:21:34 wysłana przez Luke »