TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 PL Pack 3.1 (15-07-2009) by sCooBy^

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #270 dnia: 04 Maj 2009, 10:36:03 »
Moim zdaniem nie ma się co wgłębiać już w to spolszczenie i dalej w nim dłubać. Już niedługo możemy się spodziewaćoficialnego polskiego iso z microsoftu, gdzie takie poprawki jak wyżej i tak zostaną pominięte i ujęte w odpowiedni sposób. Podziękujmy Scoobyemu za przerobienie spolszczenia, że zrobił to dużo wcześniej niż ms, ale nie przesadzajcie już ;)
Oficjalne polskie "iso" od Microsoftu to można się spodziewać gdzieś w granicach grudnia-stycznia(2010) na pułkach sklepowych ;)

Jak wycieknie jakiś cab do 7100 x86 to i tak to będzie ten sam co do x64 (czyli to samo co do 7077), przed nami jeszcze na pewno kilka wycieków nowszych buildów Win7 a nie ma co liczyć że do każdego wycieknie polski cab ;p

Po to właśnie to spolszczenie żeby pasowało jedno do wszystkich buildów ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #271 dnia: 04 Maj 2009, 10:50:18 »
Btw tutaj nie przetlumaczone :P

http://i40.tinypic.com/2uooz07.jpg


ja zainstalowałem 2 wersje (poprawioną ) spolszczenia i u mnie jest po polsku .

Hmm to cos zrobilem zle?
Zmienilem w Panelu jezyk na ang, wylogowalem sie, instalacja spolszczenia, restart no i widac efekty :P

Edit: Zainstalowalem jeszcze raz i nadal kilka rzeczy u mnie jest po ang. Np w kalkulatorze oraz Pomoc nadal nie działa ;/
« Ostatnia zmiana: 04 Maj 2009, 11:19:33 wysłana przez Sotom »

Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #272 dnia: 04 Maj 2009, 11:30:01 »
Ja zainstalowałem to spolszczenie w inny sposób. Na innym systemie wypakowałem wersję 2.0a i skopiowałem pliki ręcznie. Efekt: kalkulator mi w końcu spolszczyło, "troubleshoot problem" też mi w końcu działa, ale pomoc nie :/

Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #273 dnia: 04 Maj 2009, 11:42:58 »
sCooBy^ mam dwie propozycje dotyczące zmian.
Oby dwie dotyczą menu kontekstowego pulpitu Pierwsza gdy włączymy pokaz slajdów na pulpicie to w menu kontekstowym widnieje napis "Następna tapeta pulpitu".
Mógłbyś zmienić po prostu na "Następna tapeta". Napis ten dość mocno poszerza menu kontekstowe a lepiej, żeby było węższe (ładniej wygląda). Druga sprawa tyczy
się tekstu "Rozdzielczość ekranu". Jakbyś mógł to zmień go na "Rozdzielczość". Menu kontekstowe będzie wtedy węższe i ładniejsze.

PS. Znalazłem malutki błąd w twoim spolszczeniu. Mianowicie we właściwościach Komputera zdanie "Brak wsparcie dla wprowadzania za pomocą dotyku dla tego ekranu". Powinno być "Brak wsparcia...".
To tylko zwykła literówka, ale przydałoby się to poprawić.
niema tam żadnego błędu

Nie ma ponieważ masz zainstalowaną wersję 1.0 spolszczenia. Nie wiem czemu ale w wersji 2.0 i 2.0a jest ten błąd.

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #274 dnia: 04 Maj 2009, 11:46:50 »
Scooby bedzie wersje 3.0 albo 2.0b ? :P
Z dokladna instrukcją zainstalowania bez błędów :)

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #275 dnia: 04 Maj 2009, 11:52:43 »
Produkuje się ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #276 dnia: 04 Maj 2009, 11:54:16 »
Lol niezle :D
Tylko napisz dokladnie co trzeba zrobic aby poprawnie zainstalowac ;)
Czy usunac calkowicie poprzednie Twoje spolszczenie? Jak tak to jak? :>

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #277 dnia: 04 Maj 2009, 11:54:52 »
Świetne świetne :D
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #278 dnia: 04 Maj 2009, 11:55:20 »
Już nie możemy się doczekać ;]
Płyta Główna:Gigabyte GA-X48-DS4
Procesor:Intel Core2 Quad Q9650 4,20 GHz
Karta Graficzna:GeForce GTX 260 Asus 896MB
Pamięć:4,00GB RAM
Dysk Twardy:720 GB Samsung 32MB
System:WINDOWS 7 ULTIMATE 7600 RTM PL x86
Internet:Netia 16 Mb/s

Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #279 dnia: 04 Maj 2009, 11:58:30 »
sCooBy^ mam dwie propozycje dotyczące zmian.
Oby dwie dotyczą menu kontekstowego pulpitu Pierwsza gdy włączymy pokaz slajdów na pulpicie to w menu kontekstowym widnieje napis "Następna tapeta pulpitu".
Mógłbyś zmienić po prostu na "Następna tapeta". Napis ten dość mocno poszerza menu kontekstowe a lepiej, żeby było węższe (ładniej wygląda). Druga sprawa tyczy
się tekstu "Rozdzielczość ekranu". Jakbyś mógł to zmień go na "Rozdzielczość". Menu kontekstowe będzie wtedy węższe i ładniejsze.

PS. Znalazłem malutki błąd w twoim spolszczeniu. Mianowicie we właściwościach Komputera zdanie "Brak wsparcie dla wprowadzania za pomocą dotyku dla tego ekranu". Powinno być "Brak wsparcia...".
To tylko zwykła literówka, ale przydałoby się to poprawić.
niema tam żadnego błędu

Nie ma ponieważ masz zainstalowaną wersję 1.0 spolszczenia. Nie wiem czemu ale w wersji 2.0 i 2.0a jest ten błąd.
mam zainstalowaną wersje 2.0a

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #280 dnia: 04 Maj 2009, 12:01:39 »
Lol niezle :D
Tylko napisz dokladnie co trzeba zrobic aby poprawnie zainstalowac ;)
Czy usunac calkowicie poprzednie Twoje spolszczenie? Jak tak to jak? :>

Najlepiej to instalować na czystym systemie. A jeżeli chodzi o upgrade to należy zmienić język na angielski, restart i powinno być gut  (nie testowane)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #281 dnia: 04 Maj 2009, 12:04:06 »
sCooBy^ napraawde swietna robota :)

Offline Sotom

  • *****
  • 1113
Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #282 dnia: 04 Maj 2009, 12:05:48 »
Lol niezle :D
Tylko napisz dokladnie co trzeba zrobic aby poprawnie zainstalowac ;)
Czy usunac calkowicie poprzednie Twoje spolszczenie? Jak tak to jak? :>

Najlepiej to instalować na czystym systemie. A jeżeli chodzi o upgrade to należy zmienić język na angielski, restart i powinno być gut  (nie testowane)

No wlasnie. Tylko nie dokonca jest good :P Bo nie jest wszystko spolszczone pozniej. Dlatego fajnie by bylo jakby ktos dal instrukcje pozbycia sie calkowicie poprzednich wersji spolszczenia Scoobiego ;)

Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #283 dnia: 04 Maj 2009, 12:06:00 »
..w tym celu nalerzy zmienić w rejestrze spowrotem język na Angielski plikiem..

MUJBORZE, FACET! Jak ty się zajmujesz tym spolszczeniem, to ja dziękuję - postoję!
Już na dzień dobry pokazujesz wszystkim, żeś nieuk i ignorant i NIE POWINIENEŚ się tym zajmować!
Proponuję powrót do podstawówki. Przyda ci się!

Odp: Windows 7 PL Pack by sCooBy^
« Odpowiedź #284 dnia: 04 Maj 2009, 12:09:45 »
..w tym celu nalerzy zmienić w rejestrze spowrotem język na Angielski plikiem..

MUJBORZE, FACET! Jak ty się zajmujesz tym spolszczeniem, to ja dziękuję - postoję!
Już na dzień dobry pokazujesz wszystkim, żeś nieuk i ignorant i NIE POWINIENEŚ się tym zajmować!
Proponuję powrót do podstawówki. Przyda ci się!

a zrobisz lepiej ze tak piszesz
a co do podstawowki to czlowieku sam popatrz na swoja pisownie ;)