TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Aero nie wylacza sie podczas gier.

Aero nie wylacza sie podczas gier.
« dnia: 22 Kwiecień 2009, 20:35:19 »
Jak w temacie...dlaczego sie tak dzieje, po uruchomieniu jakiejkolwiek gry i wcisniecu alt+tab aero dalej chodzi...zaznaczylem zeby wylaczalo efekty wizualne podczas uruchamiania i dalej nic:\ jesli wybiore styl basic, ten bez efektow itd.., to sie wogole nie uruchamia...jakies pomysly?
geforce 7100/n730i
intel pentium 4 3.00 Ghz
2 Gb DDR2
build 7022

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Aero nie wylacza sie podczas gier.
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Kwiecień 2009, 23:17:32 »
bo jak już ktoś w innym temacie wspomniał - aero nie wyłącza się przy każdej uruchomionej grze i to potwierdzam.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

QkiZ

Odp: Aero nie wylacza sie podczas gier.
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Kwiecień 2009, 10:45:07 »
ja tam całkowiecie wyłączam wszystkie efekty. mam szare okna jak w w98 ale przynajmniej chodzi trochę szybciej.

Odp: Aero nie wylacza sie podczas gier.
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Maj 2009, 08:57:13 »
to jaki ma sens instalowanie 7 skoro ma wyglądać jak win98 to zrób skok i przej na win xp i nic nie wyłaczaj

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Aero nie wylacza sie podczas gier.
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Maj 2009, 14:44:56 »
to jaki ma sens instalowanie 7 skoro ma wyglądać jak win98 to zrób skok i przej na win xp i nic nie wyłaczaj

Jak mnie rozwalają takiekomentarze ludzi, którzy sądzą że w nowych systemach, chodzi tylko o wygląd...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

QkiZ

Odp: Aero nie wylacza sie podczas gier.
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Maj 2009, 09:41:22 »
to jaki ma sens instalowanie 7 skoro ma wyglądać jak win98 to zrób skok i przej na win xp i nic nie wyłaczaj
sens taki, że w win7 nie zależy mi na wyglądzie, tylko na szybkości, bo służy mi tylko do gier. jak chce popatrzeć na ładny system i wodotryski oraz zrobić coś konkretnego to włączam ubuntu.