TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Blue Screen

Blue Screen
« dnia: 15 Kwiecień 2009, 18:34:25 »
Witam wszystkich!
Za każdym razem, gdy włączam Windows 7 (pojawia się już pulpit, na 15 sec) pojawia się Blue Screen. Stało się to bodajże po instalacji PunkBuster'a do Call of Duty 4. Nie chciałbym tracić danych (za reinstalke chciałem się zabrać za tydzień), a chciałbym, żeby przez tydzień działało. Safe mode działa (właśnie z niego piszę). Oto bluescreen:


PS. Jeżeli np. update do wyższego buildu by pomógł, to mogę to zrobić.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Blue Screen
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwiecień 2009, 18:39:17 »
A masz kasperskiego?

Poczytaj sobie:

http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=99630
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Blue Screen
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwiecień 2009, 18:43:14 »
miałem to samo jakiś czas temu niestety nawet przy safe się sypał. Parę razy też powodował problemy w systemie i bsody właśnie Kaspersky więc poszedł w odstawkę, to już kolejny AV który odstawiłem i jestem teraz przy Pandzie (jest na stronie Win7 w polecanych) - polecam.

Ja bym doradził ponowną instalację, a najlepiej format i bardzo staranną konfigurację...
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: Blue Screen
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Kwiecień 2009, 18:44:28 »
Trafiłeś w "dziesiątkę", zanim napisałeś, znalazłem to. Czyli musze zrobić tak, żeby się nie włączał przy bootowaniu? Czyli w services zrobić disable?

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Blue Screen
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Kwiecień 2009, 18:52:37 »
miałem to samo jakiś czas temu niestety nawet przy safe się sypał. Parę razy też powodował problemy w systemie i bsody właśnie Kaspersky więc poszedł w odstawkę, to już kolejny AV który odstawiłem i jestem teraz przy Pandzie (jest na stronie Win7 w polecanych) - polecam.

Ja bym doradził ponowną instalację, a najlepiej format i bardzo staranną konfigurację...

JA polecam oczywiście Nortona.  :D Pandy nie polecam-strasznie zmula kompa...(Przynajmniej wersja z 2008)

A najlepiej to rób tak, że przed każdym graniem po prostu wyłączaj Kasperskiego. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Blue Screen
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Kwiecień 2009, 19:04:11 »
ja od zawsze używałem pandy i nigdy mi nie muliła :P z kolei właśnie norton tak ;) co więcej Panda ta najnowsza ze strony MS - 2009 jest boska, nie muli, żadnych komunikatów i już mi trojona zablokował jak chciałem ściągnąć jakiegoś trainera do którejś gry :P i to zanim wszedłem na stronę (pojawił się tekst na stronie że panda wykryła w pliku trojana o nazwie ****) :)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Blue Screen
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Kwiecień 2009, 19:08:11 »
No NIS, zawsze mulił, ale w wersji 2009 - przeszedli samych siebie, jest to chyba najszybszy AV na świecie(wg. ich badań). :D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Blue Screen
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Kwiecień 2009, 19:22:20 »
chciałem spróbować i przetestować niestety Win 7 skutecznie zablokował mi NIS'a i się zraziłem :D
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Blue Screen
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Kwiecień 2009, 19:30:18 »
? U mnie na 3 kompach z w7, NIS 2009 pięknie śmiga, że aż za nim się kurzy. :D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Blue Screen
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Kwiecień 2009, 19:49:13 »
radzę wrócić do tematu, a jeżeli problem został zażegnany, zaprzestania pisania, póki mod go nie zamknie. Tyle z mojej strony ;)

Mod postanawia zamknąć.
//ziebal
« Ostatnia zmiana: 15 Kwiecień 2009, 19:51:39 wysłana przez ziebal »