TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Plotki na temat nowego UI w windows 7

Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #90 dnia: 18 Kwiecień 2009, 14:15:08 »
Może są takie źródła, w które Ty nie zaglądasz?
Singularity już odpalałem na wirtualu.
PC1: Intel Celeron 2,6ghz, 1GB RAM, ATI 9200SE 128MB, 80GB HDD, Windows 7 RTM Starter
PC2: HP DV5-1170ew: Intel Core2Duo 2,26ghz, 4GB RAM, NVIDIA 9600M GT 512MB, 320GB HDD, Windows 7 RTM Ultimate/ Home Premium x64

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #91 dnia: 18 Kwiecień 2009, 14:32:03 »
No tak, rzeczywiście nie zaglądam na różne fora, bo tam najczęściej sobie sami piszą nowości forumowicze, patrz:

http://www.ditii.com/2008/07/08/windows-8-confirmed-not-as-midori/

A Singularity, każdy chyba już odpalał, tylko chcialem żebyś o tym poczytal, bo może też o nim nic nie wiesz... :)

I nie mów, że stąd wiesz, że w8 to midori, bo to jest forum...

http://www.neowin.net/forum/index.php?showtopic=647487

I nie mów też o tym:

http://microsoftwindowsmidori.blogspot.com/2008/08/microsoft-windows-midori-windows-8.html

Bo nie mają żadnych pewnych źródeł... Zresztą gdyby było wiadome że w8 to to samo co midori, to już dawno by huczały o tym gazety jak PCWK...
« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecień 2009, 14:33:59 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #92 dnia: 18 Kwiecień 2009, 14:44:48 »
Po primo: ani Windows 8 ani (Windows?) Midori jeszcze nie powstały.
Po secundo: Windowsy takie jak: Neptune, Odyssey, Windows 96, Cairo, Tiger nigdy nie ujrzały światła dzienego a ich rozwiązania przeszły do innych systemów (Whistler, Longhorn). Podobnie może być i z Midori, które jednak będzie się nazywać WIndows 8 (przenośnia; chodzi o przeniesienie rozwiązań z projektu badawczego do procesu produkcji nowych okienek).
proponuje koniec offtopu. Z nowego UI zeszło na Midori i SIngularity, sorry moja wina.
Przykro mi ale i moje zdanie (nt. plotek) i Twoje to tylko domysły. I wersja, że Midori to osobny system i wersja, że nie pochodzą z tego samego źródła - z przesłanek.
« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecień 2009, 14:48:20 wysłana przez Kuba »
PC1: Intel Celeron 2,6ghz, 1GB RAM, ATI 9200SE 128MB, 80GB HDD, Windows 7 RTM Starter
PC2: HP DV5-1170ew: Intel Core2Duo 2,26ghz, 4GB RAM, NVIDIA 9600M GT 512MB, 320GB HDD, Windows 7 RTM Ultimate/ Home Premium x64

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #93 dnia: 18 Kwiecień 2009, 15:00:07 »
Po primo: ani Windows 8 ani (Windows?) Midori jeszcze nie powstały.
Po secundo: Windowsy takie jak: Neptune, Odyssey, Windows 96, Cairo, Tiger nigdy nie ujrzały światła dzienego a ich rozwiązania przeszły do innych systemów (Whistler, Longhorn). Podobnie może być i z Midori, które jednak będzie się nazywać WIndows 8 (przenośnia; chodzi o przeniesienie rozwiązań z projektu badawczego do procesu produkcji nowych okienek).
proponuje koniec offtopu. Z nowego UI zeszło na Midori i SIngularity, sorry moja wina.
Przykro mi ale i moje zdanie (nt. plotek) i Twoje to tylko domysły. I wersja, że Midori to osobny system i wersja, że nie pochodzą z tego samego źródła - z przesłanek.

LOL?
Neptune - wyciekł
Odyssey - nie wyszedł poza plany
Windows 96 - wyciekł
Cairo - bardzo wczesna wersja, nie było co wyciekać
Tiger - nie wyszedł poza plany

Więc, co miało coś wartościowego to ujżało światlo dzienne.

Moje info to nie domysły tylko, info od obserwatorki MS: (ten news o następny w8 i w7-midori, byl w wielu gazetach)

http://pl.wikinews.org/wiki/Midori_nast%C4%99pc%C4%85_Windows_7_i_Windows_8

Midori to nie windows! Więc nie moze nim być... więc nawet nie ma co myśleć że Midori będzie w8...

A tak wogóle, wiesz co to przenośnia?

"Podobnie może być i z Midori, które jednak będzie się nazywać WIndows 8" - to na pewno nie metafora...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #94 dnia: 18 Kwiecień 2009, 15:04:28 »
Dla mnie ujrzenie światła dziennego jest wtedy gdy moge to kupić w sklepie. (nieważne)
Mary Jo Foley wie tylko to co Microsoft chce (lub TROCHĘ więcej).
Widocznie nie zrozumiałeś tej przenośni: codzi mi o to,że funkcje Midori zawarte w Ósemce w rzeczywistości będą okryte nazwą 8 a nie Midori.
W przenośniach musisz doszukać się sensu, może to Ty niewiesz co to jest przenośnia.
Co za jałowa dyskusja... ;D

"W blogu Mary-Jo Foley - obserwatorki poczynań Microsoftu pojawiły się informacje na temat systemu o nazwie roboczej Midori. Prawdopodobnie będzie on następcą dwóch systemów operacyjnych: Microsoft Windows 7 i Microsoft Windows 8."
Na przykładzie zaniechanych projektów i przeniesioych rozwiązań chyba już wystarczająco ukazałem jak to działa.

« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecień 2009, 15:06:15 wysłana przez Kuba »
PC1: Intel Celeron 2,6ghz, 1GB RAM, ATI 9200SE 128MB, 80GB HDD, Windows 7 RTM Starter
PC2: HP DV5-1170ew: Intel Core2Duo 2,26ghz, 4GB RAM, NVIDIA 9600M GT 512MB, 320GB HDD, Windows 7 RTM Ultimate/ Home Premium x64

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #95 dnia: 18 Kwiecień 2009, 17:06:24 »
Dla mnie ujrzenie światła dziennego jest wtedy gdy moge to kupić w sklepie. (nieważne)
Mary Jo Foley wie tylko to co Microsoft chce (lub TROCHĘ więcej).
Widocznie nie zrozumiałeś tej przenośni: codzi mi o to,że funkcje Midori zawarte w Ósemce w rzeczywistości będą okryte nazwą 8 a nie Midori.
W przenośniach musisz doszukać się sensu, może to Ty niewiesz co to jest przenośnia.
Co za jałowa dyskusja... ;D

"W blogu Mary-Jo Foley - obserwatorki poczynań Microsoftu pojawiły się informacje na temat systemu o nazwie roboczej Midori. Prawdopodobnie będzie on następcą dwóch systemów operacyjnych: Microsoft Windows 7 i Microsoft Windows 8."
Na przykładzie zaniechanych projektów i przeniesioych rozwiązań chyba już wystarczająco ukazałem jak to działa.

Kubuś, ja nie wiem ile ty masz lat, ale wiem, że zamiast siedzieć na necie, ucz się na polski, to są przykłady przenośni:
-liście tańczą na wietrze
-morze samochodów
No dobra nie zrozumieliśmy się co do tego światła dziennego, ale nieważne.

I zrozum mnie dobrze WINDOWS 8 i MIDORI, to 2 RÓŻNE projekty i nic je nie łączy, więc nie wiem o co ci chodzi, że funkcje z pomidora, będą w w8... Ależ, nie jałowa jest ta dyskusja, tylko po prostu tobie zaczyna już brakować argumentów i chcesz zakończyć nią...

A ja wierzę, bardziej jakiejś obserwatorce MS, niż jakiemuś gościowi, który chwali się wiedzą na forum, po czym wszyscy w następnych postach mówią, że te info są nieprawdziwe.

Nic nie ukazaleś, jak cokolwiek działa, tylko pokazałeś, że wersje rozwojowe, które się nie ukazały i nowości w nich zawarte są dodawane do nowszego systemu... A midori i windows 8 to w ogóle INNE projekty.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #96 dnia: 18 Kwiecień 2009, 17:41:58 »
cytat z wikipedii:
Cytuj
Midori - nazwa kodowa systemu operacyjnego napisanego w kodzie zarządzanym, który jest rozwijany przez firmę Microsoft. Niektórzy dziennikarze wskazują, że Midori może stać się następcą systemów z rodziny Microsoft Windows.
Swoją drogą mogli by go wydać jako W9, wkońcu ludzie będą kupować coś co znają, przynajminej z nazwy ;D

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #97 dnia: 18 Kwiecień 2009, 17:54:51 »
cytat z wikipedii:
Cytuj
Midori - nazwa kodowa systemu operacyjnego napisanego w kodzie zarządzanym, który jest rozwijany przez firmę Microsoft. Niektórzy dziennikarze wskazują, że Midori może stać się następcą systemów z rodziny Microsoft Windows.
Swoją drogą mogli by go wydać jako W9, wkońcu ludzie będą kupować coś co znają, przynajminej z nazwy ;D

Jak w9 go nie moga wydać, bo to jest zuełnie inny OS... ;) No i do tego cytat z en wiki której bardziej ufam:
"Midori has also been rumoured by some IT journalists as a possible replacement to Microsoft Windows and Windows CE." I co najważnieijsze ten fragment jest ocytatowany!
« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecień 2009, 17:58:40 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #98 dnia: 18 Kwiecień 2009, 18:32:02 »
chodzi mi o to że ludzie lepiej podejdą do czegoś co ma w nazwie stare i dobrze znane im słowo "windows".
Gdy usłyszą że do sprzedaży trafił nowy system Midori, to taki powie sobie że trzyma się windowsa i będzie czekał na w9

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #99 dnia: 18 Kwiecień 2009, 18:34:03 »
chodzi mi o to że ludzie lepiej podejdą do czegoś co ma w nazwie stare i dobrze znane im słowo "windows".
Gdy usłyszą że do sprzedaży trafił nowy system Midori, to taki powie sobie że trzyma się windowsa i będzie czekał na w9

No tak, mogą tak zrobić dokladnie jak ty powiedziałeś, zresztą tak samo jak postąpili z Mac OS Xem, który jest zupełnie innym systemem niż rodzina Mac OS Classic. :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #100 dnia: 18 Kwiecień 2009, 18:42:23 »
zazwyczaj tak jest że zmiana nazwy marki jest stratna dla producenta, bo nie do wszystkich użytkowników dotrze informacja że był windows 1.0, windows 2.0, windows 3.0, windows 3.11, windows 95, windows 98, windows 200, windows Me, windows xp, windows vista, windows 7, winodws 8, nie wspominając o systemach serwerowych, a teraz nagle wychodzi Midori 1.0(2.0, 95, 98, xp? ;D Midori 98 to by było ciekawe, oczywiście mówimy o roku 2098).

Poza tym jestem ciekawy jakby było ze zgodnością starych programów, czy możliwy by był upgrade z 7 i 8.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #101 dnia: 18 Kwiecień 2009, 19:15:31 »
Na pewno by się nie dało upgradować, bo to będzie zupełnie nowy system. :D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #102 dnia: 18 Kwiecień 2009, 19:30:50 »
Słuchaj: "Kubuś" to se możesz mówić, ale do swojego chłopaka. Do mnie zwracaj się bez używania zdrobnień!
PC1: Intel Celeron 2,6ghz, 1GB RAM, ATI 9200SE 128MB, 80GB HDD, Windows 7 RTM Starter
PC2: HP DV5-1170ew: Intel Core2Duo 2,26ghz, 4GB RAM, NVIDIA 9600M GT 512MB, 320GB HDD, Windows 7 RTM Ultimate/ Home Premium x64

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #103 dnia: 18 Kwiecień 2009, 19:33:01 »
jezu, jaki drażliwy ;D

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #104 dnia: 18 Kwiecień 2009, 19:36:30 »
Sorry jak cię uraziłem, ale jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to w nim nie pisz i napisz do mnie na PW.

Słuchaj: "Kubuś" to se możesz mówić, ale do swojego chłopaka. Do mnie zwracaj się bez używania zdrobnień!


LOL, chłopaka... Ja wolę dziewczyny(a konkretnie jedną "sztukę"). ;D JAk waszmość, chce to nie będę tak mówić, ale jak Jakubie już dorośniesz przynajmniej do 12 lat to się może przestaniesz tak burzyć i zaczniesz dyskutować, a wszczynać awantury. :D
« Ostatnia zmiana: 18 Maj 2009, 16:56:52 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)