TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Plotki na temat nowego UI w windows 7

Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #105 dnia: 18 Kwiecień 2009, 19:37:28 »
Nie.. Zwykle jestem baardzo spokojny ale zdarzają się rzeczy, które mnie >denerwują<.
A co do mojego "przyjaciela z forum" (tbgkol) to są pewne rzeczy (dotyczące m.in. rozrzóżniania faktów od pogłosek, informacji od obserwatorów a informacji oficialnych, wyobraźni od danych etc.), których nie będe wtłukiwał na 100 stronach marnując mój cenny czas i spamując Wam forum.
Ten Twój próg 12 lat ta mam już dawno za sobą. Też byś nie chciał gdyby któś do Ciebie (poważnego człowieka) cynicznie zwracał się z użyciem zdrobnień czy też innch podtekstów mających na celu rozdrażnienie i uprzykszenie korzystania z forum normalnym użytkownikom.
Pisz co chcesz (nikt Cię nie zatrzyma), lecz wiedz, że bezsensowna kłótnia n.t. pogłosek i ich wiarygodności to nie najlepszy sposób na rozwijanie forum i dochodzenie do consensusu między jego użytkownikami.
« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecień 2009, 19:45:46 wysłana przez KtośNieCoś »
PC1: Intel Celeron 2,6ghz, 1GB RAM, ATI 9200SE 128MB, 80GB HDD, Windows 7 RTM Starter
PC2: HP DV5-1170ew: Intel Core2Duo 2,26ghz, 4GB RAM, NVIDIA 9600M GT 512MB, 320GB HDD, Windows 7 RTM Ultimate/ Home Premium x64

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #106 dnia: 18 Kwiecień 2009, 19:39:44 »
Nie.. Zwykle jestem baardzo spokojny ale zdarzają się żeczy, które mnie >denerwują<.
A co do mojego "przyjaciela z forum" (tbgkol) to są pewne rzeczy (dotyczące m.in. rozrzóżniania faktów od pogłosek, informacji od obserwatorów a informacji oficialnych, wyobraźni od danych etc.), których nie będe wtłukiwał na 100 stronach marnując mój cenny czas i spamując Wam forum.

Chłopie naprawdę poucz się na polski, bo robisz podstawowe błedy ort.

I mówi to gość, który upierał się że win8 to midori chociaż nawet nie było jakiś newsów o tym, nawet niepotwierdzonych... :D
« Ostatnia zmiana: 18 Maj 2009, 16:57:39 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #107 dnia: 18 Kwiecień 2009, 19:46:58 »
Wiesz, jedni piszą 200 znaków na minutę a inni 20 znaków na minutę. Ci drudzy raczej nie robią niezamierzonych błędów.
Szczerze mówiąc to czas na koniec tej konfrontacji, z wiadomego względu jakim jest fakt drastycznego wzrostu liczby nabitych postów u tbgkol'a
« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecień 2009, 19:50:57 wysłana przez KtośNieCoś »
PC1: Intel Celeron 2,6ghz, 1GB RAM, ATI 9200SE 128MB, 80GB HDD, Windows 7 RTM Starter
PC2: HP DV5-1170ew: Intel Core2Duo 2,26ghz, 4GB RAM, NVIDIA 9600M GT 512MB, 320GB HDD, Windows 7 RTM Ultimate/ Home Premium x64

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #108 dnia: 18 Kwiecień 2009, 19:59:37 »
No, tak tyle, że ty masz 11 lat i dajesz byk za bykiem i piszesz 15zn./minutę, a ja nie żyje tylko winows7.pl, bo rozmawiam, też z pewną dziewczyną, przeglądam net i inne rzeczy robię.

LOL, nabitych? Ja tylko chcę, żebyś nie tkwił w niewiedzy i żebyś tą niewiedzą nie "zarażał" innych... A, to że sam nabijasz tą kłótnią, to już nie wspomniesz i do tego zmieniłeś nik, żeby cię nieidentyfikowano z tamtą przegraną kłótnią. ;)

Ten Twój próg 12 lat ta mam już dawno za sobą. Też byś nie chciał gdyby któś do Ciebie (poważnego człowieka) cynicznie zwracał się z użyciem zdrobnień czy też innch podtekstów mających na celu rozdrażnienie i uprzykszenie korzystania z forum normalnym użytkownikom.
Pisz co chcesz (nikt Cię nie zatrzyma), lecz wiedz, że bezsensowna kłótnia n.t. pogłosek i ich wiarygodności to nie najlepszy sposób na rozwijanie forum i dochodzenie do consensusu między jego użytkownikami.

O nasz przeszlachetny forumowiczu, który dodałeś treść do posta, po tym jak już napisałem następny, wybacz mi... A wiesz, mnie to nie obchodzi jak mnie będziecie nazywać, tylko, że ty pewnie już masz 12 lat no nie?, założę się że masz 12 lat i 1 dzień. :D ... LOL, bezsensowna kłótnia? Wymądrzasz się a nie znasz faktów, chcę cię naprowadzić na prawdziwy trop i to nazywasz bezsensowną kłótnią?
« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecień 2009, 20:10:35 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #109 dnia: 18 Kwiecień 2009, 20:58:16 »
Sorry KtośNieCoś, co masz pod nick'iem dopisane? Nowy Użytkownik, a co ma tbgkol? Hmmm??

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #110 dnia: 18 Kwiecień 2009, 21:00:15 »
Sorry KtośNieCoś, co masz pod nick'iem dopisane? Nowy Użytkownik, a co ma tbgkol? Hmmm??

ooo dzięki tobie widzę błąd w skrypcie tego forum. U tbgkol'a powinno automatycznie wyskoczyć spamer xD

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #111 dnia: 18 Kwiecień 2009, 21:07:03 »
Sorry KtośNieCoś, co masz pod nick'iem dopisane? Nowy Użytkownik, a co ma tbgkol? Hmmm??

ooo dzięki tobie widzę błąd w skrypcie tego forum. U tbgkol'a powinno automatycznie wyskoczyć spamer xD

Eee, gdybym mial do tego dostęp, to bym sobie ustawil opis: Ekspert od spamowania. :D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #112 dnia: 18 Kwiecień 2009, 21:38:22 »
ogarnijcie się dzieci :P
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #113 dnia: 18 Kwiecień 2009, 21:41:02 »
ogarnijcie się dzieci :P

No nie wiem plosie pana, bo lodzice zakazali mi loźmawiania z opcymi. ;D

Ok, ogarneliśmy się już chyba? Zresztą nie wiem... Na razie nic głupiego sie nie pojawia więc chyba "kryzys opanowany". :D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #114 dnia: 18 Kwiecień 2009, 22:37:05 »
Ludzie piszcie na temat albo wcale  >:(

ziebal

Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #115 dnia: 18 Kwiecień 2009, 22:58:52 »


Każdy następny post nie na temat będzie kasowany.

Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #116 dnia: 18 Kwiecień 2009, 23:13:56 »
W najbliższych paru godzinach zapewne rozstrzygnie się sprawa nowego UI, bo oficjalny RC pojawi się na TechNecie ;p Wtedy będzie wiadomo, czy takowy powstał... Jeśli w oficjalnym RC nie będzie nowego UI to na milion procent nie będzie go w RTM ;)

Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #117 dnia: 18 Kwiecień 2009, 23:27:52 »


Każdy następny post nie na temat będzie kasowany.
Wreszcie jakaś pozytywna iniciatywa...
PC1: Intel Celeron 2,6ghz, 1GB RAM, ATI 9200SE 128MB, 80GB HDD, Windows 7 RTM Starter
PC2: HP DV5-1170ew: Intel Core2Duo 2,26ghz, 4GB RAM, NVIDIA 9600M GT 512MB, 320GB HDD, Windows 7 RTM Ultimate/ Home Premium x64

Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #118 dnia: 19 Kwiecień 2009, 10:03:57 »
Już w fazie beta nie są dodawane tak potężne rzeczy , które wpływają , na wygode i szybkość i przedewszystkim sposób używania . Czytając ten temat widze ze ludzie mylą ui z tematem . Owszem , nie ździwię sie , jak w W7 będzie jakiś nowy temat okienek , animacje etc. , natomiast nowe UI , nowy zreorganizowany interface nie - bez taskbara , paska na belki , startu etc.etc. Jesli ktoś nie wie o co chodzi to niech popatrzy na mac os x - na dole dock , a a górze pasek który sie zmienia w zależności od programu , ponadto popatrzcie na linuksowy fluxobox czy windowsowy odpowiednik bblean - mały takbar , lub jego brak i główne zarządzanie przez ppk menu , brak silnika ikon , linuksowy awesome -organizacja kafelkowa . W windowsie też jest wiele interfaców - "dosowy" -tekstowy , teraz PowerShell , Znany nam obecnie z 95-Visty , nowy lekko modyfikowany w W7 , no i sławetny archaiczny już progman.exe , kto ma Windowsa Xp Sp1 może go włączyć i potestować . Jednak czymś co można nazwać nowym UI jest taskmgr.exe któego równiez można włączyć w każdym windowsie nawet w 7 , można nawet ustawić , żeby był domyslnie uruchamiany a nie exploler . Okienka w którym są opcje uruchamiania i zamykania aplikacji , widze to jest włączone, mam tabelke aktywnych okien wiem co jest na pulpicie , widze procesy w tle i który wisi , dużo informacji , jprzy zminimalizowaniu okno staje sie małym paseczkiem z krzyżykiem , Czy ktoś sobie wyobraża taką prace ? No ja po części , a znam osoby co używają tego do dzis , ponieważ im wygodniej i to jest odmienne inne UI - i niech ktoś teraz włączy sobie taskmgr i wyłączy explolera i powie czy MS może w ciage miesiąca dwu stworzyć coś takiego dla produktywnego srodowiska , przetesować etc. ? Teraz wszystko jest modularne , i wszystko będzie opierać się na wstęgach co MS zapowiedział już wcześniej - właśnie to co widzimy w wordpadzie czy paincie , jest to samo w officie 2007 i będzie wszędzie . mała rewolucja ale zawsze , małymi krokami zwiększajmy komfort a nie głupimi wielkimi boooomami .

Odp: Plotki na temat nowego UI w windows 7
« Odpowiedź #119 dnia: 19 Kwiecień 2009, 11:36:41 »
Ja już nie wiem co o tym myśleć i co pisac  ;D Pożyjemy zbaczymy.
« Ostatnia zmiana: 19 Kwiecień 2009, 11:45:29 wysłana przez robert79513 »