TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Pokaż swój pulpit!

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Pokaż swój pulpit!
« Odpowiedź #75 dnia: 21 Styczeń 2009, 19:34:37 »
Wg mni eto trochę "nie poręczny". Jak chce się do czegoś dostać to trzeba się doszukiwać, chociażby w "Start".

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fa4c45beb45937de a twój pulpit niby ma potrzebne informacje?:) a no w sumie masz twój ubuntu wcina 39% ramu i 30% ramu ja bym starał się ukryc takie informacje już lepiej zainstaluj XP a nie szpanujesz :) co do nie porecznego windowsa 2-3 klikniecia max i jestem tam gdzie chce...
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2009, 19:38:16 wysłana przez gregor_y »

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Pokaż swój pulpit!
« Odpowiedź #76 dnia: 21 Styczeń 2009, 20:46:51 »
No to i mój aktualny pulpit :



A co do postu powyżej to cóż, XP czy Ubuntu - co komu wygodniej, ale musze przyznać że Ubuntu faktycznie dość pamięciożerny się zrobił.

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Pokaż swój pulpit!
« Odpowiedź #77 dnia: 21 Styczeń 2009, 21:15:41 »
Wg mni eto trochę "nie poręczny". Jak chce się do czegoś dostać to trzeba się doszukiwać, chociażby w "Start".

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fa4c45beb45937de a twój pulpit niby ma potrzebne informacje?:) a no w sumie masz twój ubuntu wcina 39% ramu i 30% ramu ja bym starał się ukryc takie informacje już lepiej zainstaluj XP a nie szpanujesz :) co do nie porecznego windowsa 2-3 klikniecia max i jestem tam gdzie chce...
Dla mnie to nie przeszkadza, ze tyle zjada, zwykle jest 08% do 20% procka i 30 RAMu. XP nie zainstaluje bo zaraz bede instalował 7. A po co klikać 2-3 razy jak można raz a dobrze  ;). Tak, uważam, ze mój pulpit ma przydatne (a nie potrzebne, jak napisałeś).

Ja w tym co napisałem, miałem na myśli to, że dla mnie wcale nie było by wygodnie mieć taki czysty pulpit, nie napisałem, że jest brzydki, chu*owy czy coś ale skróty do różnych programów, chociaż przeglądarki zawse się przydaje na wierzchu.

Koniec sporu?
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Pokaż swój pulpit!
« Odpowiedź #78 dnia: 21 Styczeń 2009, 21:21:24 »
A ja sie wypowiem krótko w jednym zdaniu :)

Po to się kupuje te kilka giga ramu żeby system z niego korzystał ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Pokaż swój pulpit!
« Odpowiedź #79 dnia: 21 Styczeń 2009, 23:58:36 »
Ja w tym co napisałem, miałem na myśli to, że dla mnie wcale nie było by wygodnie mieć taki czysty pulpit, nie napisałem, że jest brzydki, chu*owy czy coś ale skróty do różnych programów, chociaż przeglądarki zawse się przydaje na wierzchu.

Koniec sporu?

Jaki spór? a tym bardziej to że nie widziałes skrótów to nie znaczy że ich nie ma są na taskbarze :)

Mercor podoba mi się Mac Os X widac żę wzorowali się na Amiga OS :)

To jest wersja 4.1 Amiga OS ja posiadam tylko 3.9 :)

Odp: Pokaż swój pulpit!
« Odpowiedź #80 dnia: 22 Styczeń 2009, 12:39:34 »
<OT>
Człowieku dlaczego wciąż gadasz głupoty ? Pierwszy Amiga OS nie miał nawet docka , natomiast nawet jesli to amiga os 1.0 wydana była w 85 , natomiast mac os system 1.0 w 84 więc jakim cudem mieli by coś z amigi brać? Prędzej amiga z mac os .... ech ...
</OT>

<OTOT>
Na PC można również zamontowac amige ? z chęcia bym tego spróbował
</OTOT>

<BAŁAGAN>

</BAŁAGAN>

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Pokaż swój pulpit!
« Odpowiedź #81 dnia: 22 Styczeń 2009, 13:30:13 »
<BAŁAGAN>

</BAŁAGAN>

Hehe...pulpit dużo mówi o człowieku...bałagan totalny + szary jak papier do dupy...ok ale nie jestem tu żeby pisac twoją biografie albo profil psychologiczny...

Nawet jesli suggerowałem i mam racje że jedni od drugich na pewno coś skopiowali to twoja wsciekłosc jest nie uzasadniona Windows,Linux,Mac OS,Amiga OS i cholera wie co tam jeszcze mają wygląd w 90% podobny...jedni od drugich kradna jak to w życiu...

ziebal

Odp: Pokaż swój pulpit!
« Odpowiedź #82 dnia: 22 Styczeń 2009, 13:41:56 »

Hehe...pulpit dużo mówi o człowieku...bałagan totalny + szary jak papier do dupy...ok ale nie jestem tu żeby pisac twoją biografie albo profil psychologiczny...


Pulpit z zasady służy do tego, żeby mieć szybki dostęp do plików i programów - jakoś posiadanie na nim dwóch ikonek w środowiskach w których pracuje nie byłoby dobrym pomysłem...

Dużo o człowieku mówi też umiejętność obsługi forum - wiesz, że twój screen nie mieści się w oknie?

Ps.
Używasz szarego papieru? To nie zazdroszczę...

Odp: Pokaż swój pulpit!
« Odpowiedź #83 dnia: 22 Styczeń 2009, 13:45:46 »
Ja mam nawet czysto xD


O lukas naruto oglada :)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Pokaż swój pulpit!
« Odpowiedź #84 dnia: 22 Styczeń 2009, 13:55:40 »
Pulpit z zasady służy do tego, żeby mieć szybki dostęp do plików i programów - jakoś posiadanie na nim dwóch ikonek w środowiskach w których pracuje nie byłoby dobrym pomysłem...

Dużo o człowieku mówi też umiejętność obsługi forum - wiesz, że twój screen nie mieści się w oknie?

Ps.
Używasz szarego papieru? To nie zazdroszczę...

Dziękuje za tą cenną informacje kup sobie wiekszy monitor pewnie mnie stac bo używam szarego papieru w twojej wyobrażni też nie masz o czym myslec...co do szybkiego dostepu mam skróty w taskbar jak bys czytał to bys wiedział...


« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń 2009, 13:58:14 wysłana przez gregor_y »

Odp: Pokaż swój pulpit!
« Odpowiedź #85 dnia: 22 Styczeń 2009, 14:20:02 »
Czytałeś regulamin forum ? Będę musiał zgłosić to adminowi chyba . Twoja niesubordynacja , i niestosowanie się do jakichkolwiek zasad jest porażająca , a osobiste wycieczki jakie uskuteczniasz są juz przegięciem .

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Pokaż swój pulpit!
« Odpowiedź #86 dnia: 22 Styczeń 2009, 14:30:24 »
Czytałeś regulamin forum ? Będę musiał zgłosić to adminowi chyba . Twoja niesubordynacja , i niestosowanie się do jakichkolwiek zasad jest porażająca , a osobiste wycieczki jakie uskuteczniasz są juz przegięciem .

Watpię staram się odpowaidac jak najłagodniej potrafię nie ma żadnych wulgaryzmów itp...po drugie Ziebal jest moddem wiec nie zabieraj mu pracy wie co robi...szkoda że nie rozumiesz mojego poczucia humor fakt może odrobinke obrażliwe wiec przepraszam skoro uraziłem cię mój drogi przyjacielu przebacz mi prosze... :)

ziebal

Odp: Pokaż swój pulpit!
« Odpowiedź #87 dnia: 22 Styczeń 2009, 21:08:21 »

Dziękuje za tą cenną informacje kup sobie wiekszy monitor pewnie mnie stac bo używam szarego papieru w twojej wyobrażni też nie masz o czym myslec...co do szybkiego dostepu mam skróty w taskbar jak bys czytał to bys wiedział...


Fakt, dwa 23' to wciąż za mało...

;)

Odp: Pokaż swój pulpit!
« Odpowiedź #88 dnia: 22 Styczeń 2009, 21:12:35 »
Oj ziebal do tych bliźniaczków idealny był by starszy brat acd 30" ;p 

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Pokaż swój pulpit!
« Odpowiedź #89 dnia: 22 Styczeń 2009, 21:21:35 »

Dziękuje za tą cenną informacje kup sobie wiekszy monitor pewnie mnie stac bo używam szarego papieru w twojej wyobrażni też nie masz o czym myslec...co do szybkiego dostepu mam skróty w taskbar jak bys czytał to bys wiedział...


Fakt, dwa 23' to wciąż za mało...

;)

Wiesz co, kupilem niedawno 22" Full HD, korzystam z niego około miesiąca i już wydaje mi sie mały haha :) Szybko się człowiek przyzwyczaja...a pierwszego dnia wydawał się taaaaaki ogromny.